16 Aralık 2019 22:38

Delegelerden Ümidi Kesen Aydın Düzgün, Alex’e Sarıldı!

CHP Beykoz delegelerinden ümidini kestiği belirtilen Aydın Düzgün, ünlü futbolcu Alex De Souza’ya sarıldı.

CHP Beykoz delegelerinden ümidini kestiği belirtilen Aydın Düzgün, ünlü futbolcu ve golcü Alex De Souza’ya sarıldı.

2 yıldır CHP Beykoz İlçe Başkanlığı görevini üstlenen Aydın Düzgün, herkesin İlçe kongresi kulisleri yaptığı bir dönemde Alex De Souza ile poz vermesi dikkat çekti. Mahalle delegelerinde büyük mahalleleri kaybettiği belirtilen Aydın Düzgün’ün, futbolda adeta yıldız olan Alex De Souza ile poz vermesi ise tebessüm sebebi oldu.

Ortak Özellikleri Dikkat Çekiyor! 

CHP’li Aydın Düzgün siyasi zekası ile istediği zaman asist yapabilirken, attığı gollerde genellikle doksandan oluyordu. Alex De Souza ise pek koşmasa da attığı frikikler ve asistlerle Türk futboluna damga vurdu. Alex, Aziz Yıldırım gibi Başkanlığını uzun süre koruyan bir lidere başkaldırırken, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün de Genel Başkan Adayı Muharrem İnce ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı bir girişim başlatmıştı.

Espriden anlayan ve güleryüzlü bir İlçe Başkanı olan Aydın Düzgün’e önerimiz, Alex De Souza değil de Muslera ile irtibat kurmasıdır. Delegelerin sağı solu belli olmaz, bu saatten sonra durumu ancak Muslera kurtarır. 

Beykoz Haberleri Beykoz Spor Beykoz Belediyesi Beykoz Harita Beykoz Nerede Kavacık Beykoz Tarih Beykoz Trafik Kazası Beykoz Kaymakamlığı İmar Kadastro Kadastro Kavacık Tema Göksu Yenimahalle Çubuklu Göztepe Mahallesi Anadolukavağı Polonezköy Öğümce Çiftlik Çavuşbaşı Beykoz Gezilecek Yerler Beykoz Günlük Kiralik Ev Kavacık Günlük Kiralık Ev Beykoz Köyleri Beykoz Kelle Paça Beykoz Gündem Beykoz Olay