26 Şubat 2018 17:44

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz’u Yakından Takip Ediyor!

Yeniden AK Parti Genel Başkanı olmasıyla birlikte, metal yorgunluğu tespitinin ardından değişimlerle teşkilatını silkeleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beykoz’u yakından takip ediyor.

Yeniden AK Parti Genel Başkanı olmasıyla birlikte, metal yorgunluğu tespitinin ardından değişimlerle teşkilatını silkeleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beykoz’u yakından takip ediyor. 

Siyasete İstanbul’un sokaklarında başlayan, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  2019 için kadrolarını yeniliyor. Referandum sonuçlarından sonra yasal engelin kalkmasıyla partisinin başına geçen ve teşkilatını silkeleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilçelerle ilgili istişarelerini tamamladı. Yapılan istişareler sonucunda aralarında Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’ın da olduğu 25 İlçe Başkanı’na teşekkür edildi.
 

Cumhurbaşkanı Uyarmıştı!

Gazetemizin ulaştığı kaynaklara göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beykoz’u çok yakından takip ediyor. İstanbul’un öneminin ne olduğunu herkesten iyi bilen ve eski İBB Başkanı olan R. Tayyip Erdoğan, özellikle Beykoz ve Üsküdar’a ayrı önem veriyor. Erdoğan yaptığı uyarılarda; ”İcraatlar ve projeler konusunda hep daha iyisini yapmak için çalışacağız. Telefonunuz 24 saat açık olacak. Vatandaş size 24 saat ulaşacak” ifadelerini kullanmıştı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Belediyeleri Uyarıyor!

Uyarılarına devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan Belediyeler ile ilgili; ”Millete tepeden bakmadan, yalan yanlış işlere karışmadan, seçmenle bire bir temas kurarak 2019’a hazırlanmalıyız. Belediyelerimizin özellikle imar konusunda çok dikkatli davranması gerekiyor. Unutmayın ki belediyelerdeki başarı genel seçimlere de yansıyor. Seçimlerde bizim için hedef en az yüzde 50 artı 1 oy almaktır. Milletin beklentilerine kulak tıkamayın, talepleri 

vakit kaybetmeden gerçekleştirin, şikâyetleri çözüme kavuşturun”
demişti.
Beykoz Belediyesi’nin İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne İçişleri Bakanlığı tarafından geçtiğimiz haftalarda müfettişler gönderilmişti. 

Beykoz’da Belediye ve değişim süreci ile ilgili anketler yapılmış, ardından Cumhurbaşkanı tarafından İstanbul’da ki Belediye Başkanlarına halkla bütünleşin uyarıları yapılmıştı. Halk günü uygulaması ile yıllardır aralıksız halkla buluşan Başkan Çelikbilek kolları tekrar sıvadı. Orman alanlarında doğalgaz sorununa müdahele eden ve yetkililerin anlayışıyla çözüme kavuşturan Çelikbilek, halk meclislerinde Beykozluları dinleyip sorunları giderme yönünde çalışmalar başlattı. Her Çarşamba günleri vatandaş ile telefonda konuşma uygulaması da başlatan Başkan Çelikbilek, kendini yenileyerek çalışmalarını sürdürüyor.