2 Ocak 2018 21:38

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz Belediyesi’ni Teğet Geçti!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Anadolu yakasının başarılı Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’i ziyaret etti. Beykoz Belediyesi’ni ise teğet geçti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Anadolu yakasının başarılı Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’i ziyaret etti. Beykoz Belediyesi’ni ise teğet geçti. 

Referandum sürecinde ilçe ilçe gezen ve bazı ilçelerde mitingler gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan bu sefer de Anadolu yakasının başarılı Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’i ziyaret etti. Yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Sultanbeyli halkı yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşların yanına giderek bir süre sohbet edip fotoğraf çektiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, beraberindekilerle birlikte belediye binasından ayrıldı.
 

Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Toplantıya Katıldı!

AK Partili Anadolu Yakasında ki Belediye Başkanlarının belirli aralıklarla düzenledikleri toplantıya AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan katıldı. Beykoz Aktüel Gazetesi’nin ulaştığı bilgilere göre AK Parti Belediyelerinde yapılması gereken bundan sonra ki yol haritasına ilişkin çizelgeyi aktardı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’nın hakkında istifa söylentileri çıkan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’le ikili olarak görüşüp görüşmediği ise merak ediliyor. Yücel Çelikbilek hakkında çıkan ard arda istifa haberlerine partinin yetkili organlarından bu süreci doğrularcasına yalanlama gelmemişti.