• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 1 Şubat 2019 15:46

  Cumhur İttifakı Beykoz’da Yemekte Buluştu!

  MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlediği yemekte Murat Aydın’ı ağırladı.

  MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlediği yemekte Murat Aydın’ı ağırladı.

  MHP’nin, İBB Beykoz Koru Tesisleri’ndeki yemeğine; MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Murat Aydın, Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Aytaç, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker’de katıldı.

  Oğuzhan Karaman: “Murat Aydın ortak adayımızdır”

  Murat Aydın Bey Cumhur İttifakının ortak adayı olarak belirlenmiştir. 25 yıllık belediye başkanlığı tecrübesi, yerel yönetimler tecrübesi olan Murat Aydın Bey, Beykozumuza kıymet, bilgi, birikim inancına sahip olduğuna inancımız tamdır. Şunları da belirtmek istiyorum. Türk Dünyasının Bilge Lideri Sayın Devlet Bahçeli Bey, Büyükşehir Adayı Binalı Yıldırım Bey ile çalışma ofisinde biraraya gelerek, destek açıklamasında bulunarak güç vermiştir.

  Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımızın bize, Cumhur ittifakında Beykozumuza bize emanet edilen Murat Aydın Beye sahip çıkacağız. Türk töresinde emanete sadakat vardır. Hıyanet edenler vasıfsız insanlardır. Genel Başkanımızın ifade ettiği gibi Cumhur İttifakı adaylarımız için, kendi adayımız gibi çalışacağız” Milliyetçi ülkücü hareketin meclis üyeleri ile birlikte çok olumlu, çok verimli çalışmalar yürüteceğimize inancımız tamdır.” şeklinde konuştu.

  AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç

  Uzun yıllar siyasetle uğraşan bir kardeşinizim. Kendi siyasi partimin her kademesinde görev yaptım. Sizlere burada hitap etmek beni çok heyecalandırıyor, duygulandırıyor. Bu organizasyonu düzenleyen MHP İlçe Başkanımıza teşekkür ederim. Dokuz aydır bütün kademelerimizle kendimizi en iyi bir şekilde hazırlayabilme adına yoğun bir çaba içerisinde bu dokuz ayı geçirdik. 513 sandıkta 4’tane görevli, bu arkadaşlarımızla arazide çalışmalarımıza başlamış bir teşkilatız. Bizim Beykoz’da yapılacak olan  31 Mart Yerel Seçimleri’ne yönelik hiçbir endişemiz, başarısız olmayı hiç düşünmedim. Biz AK Parti olarak 24 Haziran seçimlerinde yüzde 48 oy aldık, Cumhur İttifakı ile yüzde 56 oy aldık. Bu yüzden Milliyetçi Hareket Partisinin seçmeni Beykoz’da tamamen sahip çıkmıştır. 31 Mart günü de tam destek vereceğine inancım tam ve eminim ki yüzde 56’nın üzerine çıkacağız. Adayımız Zeytinburnu Belediye Başkanı, Cumhurbaşkanımızın yakın çalışma arkadaşıdır. Belediye Başkanlığı yaptığım dönemden iyi tanıyorum, başarılarla dolu bir mazisi var. Hepimiz adayımıza sahip çıkacağız” dedi.

  Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Gür

  Murat Aydın Başkanımın Zeytinburnu’nda elde etmiş olduğu tecrübesi ile Beykoz’a çok kıymetli, çok değerli hizmetler yapacağı kanaatindeyim. Cumhur İttifakı’nın başarılı çıkması için Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, dava arkadaşlarım ellerinden gelen gayreti göstereceklerdir. Bugünden sonra yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyorum. ‘Cumhur İttifakı’nın Türkiye için öneminden bahseden Aydın, “Bu ülkede milletin beka meselesi vardır. MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ve teşkilatı bunu görmüş, onun için de ‘Cumhur İttifakı’ ortaya çıkmıştır. Önümüzde yerel seçimler var. Beykoz’a, İstanbul’a hizmet edecek yerel yöneticileri seçeceğiz. Türkiye’de barış ortamı olmazsa, ülkemiz Venezuela gibi, Suriye gibi, Afganistan gibi olursa, ülkemizde birlik beraberlik ve huzur ortamı olmazsa hangi kente, nasıl hizmet edebiliriz. O halde asıl mesele ülkenin birlik içerisinde bulunması, devletin güçlü, barış ve huzur ortamının ülkede hakim olmasıdır. İşte ‘Cumhur İttifakı’ buna katkı veren bir ittifaktır. Bizim ay yıldızlı bayrağımız yoksa, bu güzel ülkenin üzerinde, gök kubbenin altında dalgalanamıyorsa bu değerlerden geriye hiçbir şey kalmaz. Bu yüzden davamız, ay yıldızlı bayrağımızın gök kubbenin altında kıyamete kadar dalgalanmasına katkı sağlamaktır. İnanın, benim belediye başkanlığım bunun içindir. Bulunduğum ortamda, bulunduğum yerde ben o davaya hizmet ederim. Eğer bayrağımız yoksa bizlere gelecekte kim rahmet okuyabilir” şeklinde konuştu.

  Murat Aydın: “Cumhur İttifakı’nı oluşturan unsurlarla birlikte adım atacağız”

  ‘Cumhur İttifakı’nın Türkiye için öneminden bahseden Aydın, “Bu ülkede milletin beka meselesi vardır. MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ve teşkilatı bunu görmüş, onun için de ‘Cumhur İttifakı’ ortaya çıkmıştır. Önümüzde yerel seçimler var. Beykoz’a, İstanbul’a hizmet edecek yerel yöneticileri seçeceğiz. Türkiye’de barış ortamı olmazsa, ülkemiz Venezuela gibi, Suriye gibi, Afganistan gibi olursa, ülkemizde birlik beraberlik ve huzur ortamı olmazsa hangi kente, nasıl hizmet edebiliriz. O halde asıl mesele ülkenin birlik içerisinde bulunması, devletin güçlü, barış ve huzur ortamının ülkede hakim olmasıdır. İşte ‘Cumhur İttifakı’ buna katkı veren bir ittifaktır. Bizim ay yıldızlı bayrağımız yoksa, bu güzel ülkenin üzerinde, gök kubbenin altında dalgalanamıyorsa bu değerlerden geriye hiçbir şey kalmaz. Bu yüzden davamız, ay yıldızlı bayrağımızın gök kubbenin altında kıyamete kadar dalgalanmasına katkı sağlamaktır. İnanın, benim belediye başkanlığım bunun içindir. Bulunduğum ortamda, bulunduğum yerde ben o davaya hizmet ederim. Eğer bayrağımız yoksa bizlere gelecekte kim rahmet okuyabilir” şeklinde konuştu.

   

  Beykoz için yapılması gerekenler hususunda, ittifakı oluşturan unsurlarla birlikte adım atacaklarını söyleyen Başkan Aydın, “Cumhur İttifakı’nı oluşturan unsurlarla beraber yürüyeceğiz, meseleyi anlatacağız, halkımızdan yetki alacağız. Beykoz’un sorunlarını biliyoruz, yapılması gerekenler bellidir. Amacımız, o sorunları imkanlar ölçüsünde gidermekle ilgili adımlar atmak, ama asıl önemli olan mutluluğa katkı vermektir. Allah nasip ederse biz Beykoz özelinde, ülkemizin zenginliğine, huzuruna, barış ortamına ve iklimine, ay yıldızlı bayrağımızın gelecekte bu ülkenin üzerinde dalgalanabilmesine katkı vermiş olacağız” ifadelerini kullandı.

  MHP Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen program, Başkan adayı Aydın’ın konuşmasının ardından sona erdi.