21 Haziran 2018 16:07

Çözüm Noktası Dertlere Derman Oluyor!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı kurmuş olduğu çözüm noktası ile problemlerin anında çözümünü sağlıyor.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı kurmuş olduğu çözüm noktası ile problemlerin anında çözümünü sağlıyor.

Kavacık’ta bulunan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın önünde kurulan çözüm noktası, vatandaşlarla kurumlar arasında mekik dokuyor. Problemleri saptayıp anında müdahele imkanı buluyor ve kurumlar arası koordinasyonu sağlayarak vatandaşlara hizmet ediyor.

Çözüm noktasında vatandaşların problemlerini dinleyen Meclis Üyeleri Engin Yıldız ve Emine Ünlü Beykoz Aktüel Gazetesi’ne açıklamalarda bulundular. Meclis Üyesi Emine Ünlü, bundan öncesin de olduğu gibi bundan sonra da halkın problemlerini çözdüklerini, çözmek için çaba sarf ettiklerini belirtti.

Gazetemize açıklamalarda bulunan Engin Yıldız; ‘’Adı üstünde anlaşıldığı gibi çözüm üretmek amacıyla buradayız. Sahada vatandaşlarımızın şikayetlerini dinliyor, problemleri saptıyoruz. Saptanılan problemler mahalle mahalle ilçe başkanlığımıza rapor halinde geliyor. Bizler de bu raporları buralarda inceleyerek, önem derecesine göre sıralayarak sorunları tek tek çözüyoruz. Vatandaş çözüm üretebilmek için nereye başvuracağını bilemeyebiliyor. Bizler burada aynı zamanda bu koordinasyonu da sağlıyoruz’’ ifadelerini kullandı.