• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 26 Mart 2019 15:35

  Coşkun Tosun’un Arkasında ki Gizli Güç Kim?

  CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un arkasında ki gizli güç kim?

  CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un arkasında ki gizli güç kim? 

  Beykoz’da birçok STK’da bulunmuş, adı söylendiğinde ”dürüst adam” diye cevap verilen CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un, çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 

  Beykoz’da kısa sürede sahada gönüllüler ordusu kuran, partinin tüm ağır toplarını kenetleyerek sahaya çıkartan, Beykoz tarihinde görülmemiş bir parti içi birlikteliği sağlayan Coşkun Tosun; Beykoz Belediye Başkanlığı’na adım adım ilerliyor. Peki Coşkun Tosun’un bu başarısı nereden geliyor, arkasında ki gizli güç kim?
  CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’u, eşi Nurgül Tosun bir an olsun yalnız bırakmıyor. Aday adaylığı sürecinden bu yana Coşkun Tosun’u sürekli motive edenNurgül Tosun, aynı zamanda hanımefendi kişiliğiyle CHP’liler tarafından da çok sevildi.  Eşinin yoğunluğunun yanı sıra aynı zamanda Mahalle mahalle bayanlarla ev toplantıları yapan Nurgül Tosun, çalışmalarına hız vererek Beykoz’da ki mücadeleye destek veriyor. Aynı zamanda Ordu Mesudiyeli olan Nurgül Tosun, akrabalarını ve hemşerilerini de CHP’ye oy vermeleri için ikna etmiş durumda. 
  Beykoz’da örnek çiftler arasında gösterilen Nurgül-Coşkun Tosun çiftleri, komşuları, partilileri, spor kulupleri, dernekler, kanaat önderleri adeta Beykoz’da büyük bir gönül seferberliğine imza atıyor. İnanmış yüreklerin mücadelesini bizde bu haberle birlikte yazıya dökerken, Nurgül-Coşkun Tosun çiftlerine de bir ömür mutluluklar dileriz.