1 Mart 2019 14:34

Coşkun Tosun’dan Beykozlulara Sabah Sürprizi!

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, sabah erken saatlerde işine giden vatandaşlara ikramlarda bulundu.

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, sabah erken saatlerde işine giden vatandaşlara ikramlarda bulundu.

Cumhuriyet Halk Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, meclis üyesi adayları ile birlikte sabahın erken saatlerinde evinden işine gitmek için yola çıkan vatandaşlara kahvaltı ikramında bulundu.

Sabah saat 06.00 civarı iş yerlerine ulaşmak için Kavacık Mezarlığı’nın hemen yanındaki otobüs duraklarına gelen yolcular, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un ikramı ile karşılaştı. Yolculara kendi elleriyle yüzlerce simit ve meyve suyu ikram eden Tosun, herkese hayırlı işler dileklerinde bulundu. İkramları alan vatandaşlar teşekkür ederek duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Beykozlu Beykoz’da çalışacak, Beykoz’da yaşayacak

Özellikle öğrenciler ile yakından ilgilenen Coşkun Tosun, hem ailelerin hem de gençlerin mevcut ekonomik kriz ve hayat pahalılığından en çok etkilenen kitle olduğu belirtti. Tosun, “Çocuklarımız ve gençlerimiz bizim gözbebeklerimiz. Onların daha iyi imkânlara yetişmeleri ve eğitim almaları için önceliğimiz ailelerine ve tabii mezun olduklarında da onlara istihdam sağlayacak alanları tesis etmektir. İddiamız şu: Beykozlu Beykoz’da çalışacak, Beykoz’da yaşayacak. Tüm çabalarımız bu yönde” dedi.

Etiketler: