• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 8 Nisan 2019 21:48

  Coşkun Tosun: ”İstediğimiz Sonucu Alamadık”

  CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, 31 Mart yerel seçimleri ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı. Tosun, ”İstediğimiz sonucu sandığa yansıtamadık” dedi.

  CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun,  31 Mart yerel seçimleri ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı. Tosun, ”İstediğimiz sonucu sandığa yansıtamadık” dedi. 

  BASINA VE KAMUOYUNA

  Değerli Beykozlular,

  Partimin görevlendirmesi ve sizlerin desteğinizle çıktığım Belediye Başkan adaylığı sürecinin sonunda Beykoz’da arzu ettiğimiz sonucu sandıklara yansıtamamanın üzüntüsü ve Sayın Ekrem İmamoğlu ile İstanbul’u kazanmanın mutluluğunu bir arada yaşıyorum.

  Bizler, yani ‘martın sonundaki bahar’a inananlar olarak daha çağdaş, daha gelişmiş, imar ve mülkiyet sorunlarını aşmış, ticareti canlanmış, istihdam yaratılmış, köylüsü desteklenmiş, gençlerimizi madde bağımlılığından uzaklaştırmış, kültür sanat ve spor merkezleri arttırılmış, sokak hayvanları sahiplenilmiş bir Beykoz hikâyesi yazmak için kimseyi kırıp dökmeden var gücümüzle çalıştık. Takdir ise halkımızındır.

  Bu vesile ile desteklerini benden esirgemeyen partili partisiz bütün Beykoz halkı başta olmak üzere CHP Beykoz örgütümüze, Meclis üyesi ve adaylarımıza, AR-GE birimimize, zaman gözetmeksizin sabahlara kadar çalışan ekibimize ve elbette her anımda yanımda yer alarak bana yoldaşlık eden sevgili eşim Nurgül, çocuklarım Etkin ve Esin’e gösterdikleri yüce gönüllülük adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

  Coşkun Tosun

  Haber: Mücahit Ak

  IMG-20190401-WA0034