5 Kasım 2017 09:01

CHP’de Gençlik Kongre Yolunda!

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı 26 Kasım’da kongreye gidiyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı 26 Kasım’da kongreye gidiyor. Hem yerel seçimde hem genel seçimde iktidarı hedefleyen Cumhuriyet Halk Partisi, ilçe kongresinin hemen öncesinde gençlik kolları kongresini tamamlayacak. 30 yaş altı CHP’li yaklaşık 600 üyenin oy kullanabileceği seçimler için CHP’li gençler bayrağı daha üst noktalara taşımak için yarışacak.
Başkan adaylığı için mevcut Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç‘ın yanı sıra, partili gençlerden Emre Göç‘ün adaylığı konuşuluyor. Gençlik Kolları Başkanlığına aday olması için ciddi baskılar yapılan CHP’li Veli Gümüş‘ün ise sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım, aday olacağı yönünde algılandı.
CHP’nin emektar gençleri demokratik şölen ile seçim atmosferini yaşadıktan sonra, 2019’a veyahut olası erken seçime en iyi şekilde çıkmayı hedefliyor.

CHP Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç

CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları Sekreteri Emre Göç
 CHP Beykoz Eski İlçe Başkan Yardımcısı Veli Gümüş

Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleşecek seçimlerde tüm adaylara başarılar diler, kazananın sadece CHP’li gençler değil Beykoz gençliğinin olmasını temenni ederiz.