19 Ocak 2017 14:09

CHP GELECEK NESİLLER İÇİN KÖYLERDE

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı öncülüğünde İlçe Eğitim Sekreteri Elif Çelik ve Basından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Ramazan Gül Görele İlköğretim Okuluna ziyaret gerçekleştirdiler.

CHP Beykoz, Görele İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Görele İlköğretim Okulu Müdürü Halil İbrahim Şişman ve Okul Aile Birliği Başkanı Ali Fuat Gül misafirperverce ziyaret eden CHP’lileri karşıladılar. Okulun bir takım eksikliklerinin karşılandığı görüşmelerde CHP’li yöneticiler Okul Müdürü ve Aile Birliği Başkanına hediyeler verdiler. Okulun tüm sınıflarına İstiklal Marşı, Atatürk, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi içeren tablolar asıldı. 

Beykoz Aktüel Gazetesine konuşan CHP’li üyeler Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘ün ”Okul genç beyinlere; insanlığa hürmeti, millet ve memleket sevgisini, şerefi, bağımsızlığı öğretir. Bağımsızlık tehlikeye düştüğü zaman onu kurtarmak için takip edilecek en uygun, en güvenli yolu öğretir. Memleket ve milleti kurtarmaya çalışanların aynı zamanda mesleklerinde birer namuslu uzman ve birer bilgin olmaları lazımdır. Bunu sağlayan okuldur” sözlerini hatırlatarak şunları aktardılar.

”Kalemi sıkıca kavramalıyız ve hiç bırakmamalıyız Bu Milletin kurtuluş reçetesi; ilim ve irfandır. Bunu bilerek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedeflerde ilerlemek hepimizin borcudur.Memleketin bekası için bu gereklidir. Yoksa türlü türlü terör örgütleri türlü türlü mazeretler ile türeyebilirler.”

Ziyaretin ardından CHP’li yöneticiler Beykoz’da ki tüm okulları ziyaret edeceklerini belirterek, tatlı bir tebessümle Görele Köyü’nden ayrıldılar.