26 Haziran 2017 18:35

CHP BU RAMAZANDA BİNLERCE BEYKOZLUYU BULUŞTURDU !

Mahir Taştan’ın göreve gelmesiyle ivme kazanan CHP Beykoz İlçe Başkanlığı iftarları, bu Ramazan’da Beykozluları ağırlamaya devam etti.

Mahir Taştan’ın göreve gelmesiyle ivme kazanan CHP Beykoz İlçe Başkanlığı iftarları, bu Ramazan’da Beykozluları ağırlamaya devam etti. Geçen sene Beykoz Çayırı’nda iftar veren ve Beykozluların teveccühü ile izdihama sebep olan CHP Beykoz iftarı bu sene de Çiğdem Mahallesi ve İncirköy’de yapıldı. Binlerce Beykozluyu aynı sofrada buluşturan İlçe Örgütü, Ramazanda birlik ve beraberlik içerisinde, adaletin herkese aynı mesafede olduğu, herkesin eşit olduğu, kimsenin ayrıcalıklı olmadığı, terörsüz bir Türkiye’ye vesile olmasını dilediler.

GENÇLİK KOLLARI 3.000 KİŞİYİ AĞIRLADI !
Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı Gençlik Kolları, Paşabahçe Meydanı’nda 3 bin kişiye sokak iftarı verdi. Paylaşmacı ve Devrimci ruhları ile Paşabahçe sokaklarına çıkan gençler bu sefer de masa kurdu, sandalye dizdi ve yemek dağıttılar. Beykozlularla hemhal olmaya devam eden gençler, güzel bir Beykoz güzel bir İstanbul ve güzel bir Türkiye temennisinde bulundular.