11 Ekim 2018 15:56

CHP Beykoz’da Son 24 Saat!

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den Belediye Başkan Aday Adayı olmak isteyen İl Başkanları, İlçe Başkanları, İl ve İlçe yöneticilerinin istifası için son 24 saat kaldı.

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den Belediye Başkan Aday Adayı olmak isteyen İl Başkanları, İlçe Başkanları, İl ve İlçe yöneticilerinin istifası için son 24 saat kaldı. 1 Ekim tarihinde aday adaylık sürecini başlatan CHP’de İl Başkanları, İlçe Başkanları, İl ve İlçe yöneticilerinin Belediye Başkan Aday Adayı olabilmesi için 12 Ekim’e kadar istifa etmesi gerekiyor.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün adı Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığıyla anılmış, gazetemiz tarafından Başkan Düzgün’ün istifa edeceği defalarca yazılmıştı. Geçtiğimiz günlerde Ankara’ya giden CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün bir takım görüşmeler yapmış ve Beykoz’a gelmişti.

Başkan Aydın Düzgün’ün görüşmeler sonrası Beykoz’a mutlu bir şekilde geldiği gözlemlenirken, partisi tarafından aday yapılıp yapılmayacağına dair net bir bilgi verilmediği bilgisine ulaşıldı. CHP Beykoz İlçe Başkanı’nın istifası sonrası yeni İlçe Başkanının atama ile gelmesi için de, herhangi bir engel bulunmuyor.

Yağılan son istişareler sonucunda İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün yarın İlçe Başkanlığı görevinden istifa etmekten vazgeçtiği ifade ediliyor.