16 Temmuz 2018 15:15

CHP Beykoz İnce İnce Hedefe Kitlendi!

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, Muharrem İnce liderliğinde ki CHP’ye Beykoz Belediyesi’ni kazandırmak için ince ince çalışmalara başladı.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, Muharrem İnce liderliğinde ki CHP’ye Beykoz Belediyesi’ni kazandırmak için ince ince çalışmalara başladı.

CHP’de muhalefetin olağanüstü kurultay için imza toplamasını değerlendiren CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, “Bizim edindiğimiz izlenim bu imzanın toplanamayacağı yönünde. Çünkü parti tabanının önemli bir bölümü, ‘şu anda olağanüstü kurultayın doğru olmadığını’ ifade ediyor. Kuşkusuz olağanüstü kurultay isteyen arkadaşlar da var. Bunları 15 gün içerisinde görürüz” diye konuştu.

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce’ye yakınlığıyla bilinen CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, “CHP’de olağanüstü seçimli kurultay yapılması talebimiz var. Kurultay delegelerimiz bugün notere giderek imza vermeye başladılar. Olağanüstü kurultay için şu ana kadar toplanan imza 100’ü geçti, gerekli imza sayısına (625) ulaşacağımızı düşünüyoruz” dedi. 

Delegelerin bir çoğu Muharrem İnce’ye destek vermek ve değişim görmek istedikleri için şimdiden Noter’in yolunu tutmaya başladılar.

CHP Beykoz Ne Düşünüyor?

Aydın Düzgün başkanlığında ki CHP Beykoz 5 delege ile söz sahibi konumda. Başkan Aydın Düzgün’le beraber 5 delegesi olan Beykoz İlçe Başkanlığı’nın tavrı Muharrem İnce’den yana. Değişimin olmasının hemen akabinde Beykoz Belediyesi’ni de partilerine kazandıracaklarını düşünen CHP’li üyeler, olağanüstü kurultay için çalışmalara başladı. CHP’de dip dalgası Beykoz’dan başladı.