22 Ocak 2020 16:00

Çelikbilek’ten Murat Aydın’a Cevap Gibi Sözler!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ilçede ki protokolle veda yemeğinde buluştu. Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın, ‘’5 yılda 15 yıllık hizmet edeceğim’’ sözlerine cevap niteliğinde cümleler kullandı.

Çelikbilek’ten Murat Aydın’a Cevap Gibi Sözler!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ilçede ki protokolle veda yemeğinde buluştu. Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın, ‘’5 yılda 15 yıllık hizmet edeceğim’’ sözlerine cevap niteliğinde cümleler kullandı.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde verilen teşekkür yemeğine, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Türk-Alman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil Akkanat, Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, belediye başkan yardımcıları, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Güleç, Beykoz Eski İlçe Emniyet Müdürü ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Sururi Saydam, ilçedeki mülki ve idari amirler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

CHP’li Başkan Aday Adayı Gülay Demirel ve CHP’li Meclis Üyesi Okan Uzun’un da katıldığı programda gözler AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ı aradı fakat Hanefi Dilmaç programa katılmayarak vefanın ne demek olduğunu resmetmiş oldu.

Başkan Çelikbilek: “Beykoz Sevdasıyla Çalıştım”

Misafirlerine hitabında ilçeye hizmet etmenin güzelliklerinden bahseden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Beykoz’a 1956 yılında geldik. İnşaallah Beykoz’da son nefesimizi vermek nasip olur. Bu millete güzel hizmet etmeyi ilke edindik. Niyetimizi hep iyi olmaktı. Büyüklerimiz bizi böyle yetiştirdi. Ben Beykozluyum. Beykoz sevdasıyla bu ilçenin dışına hiç çıkmadık. 10 senede 10 gün izin yapmadım. Beykoz’un havasından başka hava solumadım, sokaklarından başka sokak bilmedim, insanlarından başka insan tanımadım. Beykoz’a Boğaz’ın İncisi diyoruz. Bu tabir bile bu ilçeyi az gelir.  İlçemiz yeşili, mavisi, manevi güzellikleriyle çok özeldir. Beykoz’da 5 yıl hizmet etmek başka bir ilçenin 25 yılına denktir, bütün zorluklarına rağmen bu ilçeye hizmet etmek güzeldir. Görevim boyunca 251 bin Beykozluyu bir birinden ayırt etmedim. Rabbim hiç kimsenin hakkı ve hukukunu bana nasip etmedi. 2009’da başladığımız şerefli görevimizi 31 Mart itibariyle başka bir arkadaşımıza bırakmış olacağız. 10 yıl boyunca sizlerle çalıştık. Allah herkese ve sizlere de görevinde hoş bir seda bırakmayı nasip etsin. 31 akşamı görevi bıraktığım günü yine Beykoz’un sokaklarında olacağım. 10 yıldır bu mekânda sizlerle birçok kez muhabbetle bir araya geldik. Bu resmi olarak son toplantı olabilir, inşaallah sizlerle bir araya geleceğiz. Allah sizlerin ömrüne bereket, iyilik ve güzellikler versin” şeklinde iyi dilek ve temennilerde bulundu.

Çelikbilek’ten Murat Aydın’a Cevap Gibi Sözler!

Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın 5 yılda 15 yıllık hizmet edeceğim cümlelerini kullanmıştı. Beykoz  Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise, “Kendimize bu millete hizmet etmeyi ilke edindik. Eksik işlerden uzak durmaya gayret ettik. Beykoz insanına hizmet etmeyi görev bildim. Beykoz İstanbul’un çok özel yerlerinden biridir. Biz burada aynı noktada 10 yıl boyunca sizlerle beraberdik. Bu sürede birbirimize çok yardımcı olduk. Biz Beykoz’u çok farklı bir noktadan çok farklı bir noktaya taşıdık. Beykoz gibi sıkıntıları olan bir ilçede 5 yıllık hizmet bir başka ilçede 25 yıllık hizmete denktir. Beykoz’da belediye başkanlığında 5 yıl görev yaparsınız 15 yıl ömrünüzden geçer. Beykoz bütün zorluklarına rağmen yine de güzeldir” dedi.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı da Beykoz’un nevi şahsına münhasır bir ilçe olduğunu Başkan Yücel Çelikbilek’le her zaman saygı ve uyum içinde çalıştıklarını vurgulayarak ilçeye hizmetleri dolayısıyla kendisine teşekkür etti.

Gecenin sonunda misafirlerini tek tek uğurlayan Başkan Yücel Çelikbilek, hatıra olarak birer çay takımı hediye etti.