19 Mayıs 2017 14:51

ÇELİKBİLEK’İN KOLTUĞUNA TALİP VAR

Halk Saati’nde Kavacık Final İlkokulu öğrencilerini kabul eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek minik öğrencilere belediyeyi anlattı. Geleceğin yöneticileri, Başkan Çelikbilek’i dikkatle dinledi.

Her Perşembe 09:00-12:00 saatleri arasında düzenlenen Halk Saati’nde ilçe sakinleriyle kucaklaşan, sorunlarını dinleyen ve taleplerini karşılayan Başkan Yücel Çelikbilek bu hafta da vatandaşlarla görüşmelerine devam etti. Okul Müdürü Mehmet Emin Bozkurt nezaretinde “Yerel Yönetimler” dersi için kapısını çalan Final Anaokulu öğrencilerini misafir eden Başkan Çelikbilek öğrencilere belediyeyi ve hizmetleri aktadır.

Halk oylamasıyla birlikte seçilme yaşının 18’e düşmesi, artık kimsenin küçümsenemeyeceği anlamına gelirken, Final Okullarının başarılı ve pırıl pırıl öğrencileri de elediyenin işleyişini öğrenmek için Başkan Çelikbilek’i ziyaret etti. Belediyenin ilk  vazifesinin halkın memnuniyetini tesis etmek olduğunu ifade eden Başkan Çelikbilek öğrencilerle belediyenin yapısı ve işleyişi hakkında sohbet etti.

Öğrencilerin merak ettikleri soruları yanıtlayan Başkan Çelikbilek minik konuklarına cam işi ürünler hediye etti ve fotoğraf çektirdi. Başkan Çelikbilek şimdiden tecrübesiyle gençlere abilik yapacağının sinyallerini vermiş oldu.