23 Şubat 2017 13:31

ÇELİKBİLEK: REFERANDUMDAN SONRA TAPULARI VERECEĞİM

Beykoz Belediyesi 2016 yılı değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Başkan Çelikbilek ses tonunu yükselterek CHP’li Aydın Düzgün’e ilginç cümleler kullandı.

Beykoz Belediyesi 2016 Yıl Sonu Değerlendirme toplantısında söz hakkı alarak konuşan CHP Meclis Üyesi Aydın Düzgün, Belediyeye yüklendi. 
Aydın Düzgün: Kaldırım taşını övünç gördünüz
Beykoz’da 4711 gündür iktidarsınız. 12 yıl 10 Ay 21 gün bağlı olduğunuz parti Beykoz’u yönetiyor. Sayın Cumhurbaşkanı söylüyor. Bunca yıl sokağa kaldırım taşının konulmasının övünç olarak görülmesi üzüntü vericidir diyor. Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü olmasa, izlettiğiniz videoda hiçbir şey yok. Kılıçlı’ya film seti yalan oldu. Beykoz Arena yalan oldu. 2012’de dediğinizi 2014’te yalanladınız. Planlama Müdürü Hayriye Hanım çok tehlikeli bir cümle kullandı. ”Mülkiyeti bizim” dedi. Bu çok yanlış yerlere çekilir. 60-70 senedir o insanlar orada oturuyor. Mülkiyeti bizim dediğiniz zaman başka bir şeyler ortaya çıkıyor. Sayın Kültür Müdürü sana hiçbir şey demeyeceğim.
Kültür Müdürü Adem Çalışkan: Niye eleştiriye benimle başlamadınız.
Aydın Düzgün: Sana bir şey demiyorum güzelim.Sn Kaşıtoğlu bir logo seçti. 20 dakika anlatmaya çalıştın. Bu yeşil bu kırmızı. Böyle logo mu olur Allah aşkına. Sana bir şey demiyorum, sen anlatmaya çalıştın. B’yi böyle yaparsan C’miş. Bu senin suçun değil ama bunu biliyorum. Her şeyi üstüne alma. İstiyorsan sana da bir şeyler söyleyeyim.
Yücel Çelikbilek: Halkı yanlış yönlendirdiniz…
Büyükşehir arsalarını ben insanlara dağıtmaya başlarken, Belediyenin önüne o meşhur Milletvekilini getirip, halka nasıl zorladığınızı bilirim. Sizin mağdurunuz olduğunu biliyorum. Bu insanlar tapularını alamadıysa onların günahkarları sizlersiniz. Siz yaptığınız utançla yüzleşin. Çıkın Karagöz’de ki halkın karşısına sizi yanlış yönlendirdik diyin.
Aydın Düzgün: Verin o zaman tapuları.
Yücel Çelikbilek: Vereceğim ama referandumdan sonra tapuları vereceğim. Bir kere olsun halka gidin, ‘biz sizi kandırdık’ diyin ben tapuları vereceğim. Bu halk halksa sizden bunu bekler. Ben uğraşacağım, didineceğim sonra siz kahramanlık yapacaksınız. Yok öyle bir şey. Özür dilediğini göreceğim.
Aydın Düzgün: Bu halk size hayır diyecek. Göreceksiniz bunu.
Yücel Çelikbilek: Sen halkın vasisi misin? Nereden bileceksin ama sana bir vasi gerek.
 
Hararetli tartışmanın arasında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek referandumdan sonra tapuları vereceğim cümlelerini söyledi. Yorum Beykoz halkının..