18 Ocak 2019 14:40

Çağdaş Yılmaz’a Hemşerilerinden Tam Destek!

AK Parti Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Çağdaş Yılmaz Beykoz Aktüel Gazetesi’ne konuştu. Sektöründe başarılı işlere imza atan Yılmaz, ‘’Beykoz için hazırız’’ dedi.

AK Parti Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Çağdaş Yılmaz Beykoz Aktüel Gazetesi’ne konuştu. Sektöründe başarılı işlere imza atan Yılmaz, ‘’Beykoz için hazırız’’ dedi.

31 Mart Yerel seçimleri için AK Parti’den Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı olan Beykoz’un tanınmış siması Çağdaş Yılmaz, Beykoz Aktüel Gazetesi’ni ağırladı. Kavacık’ta bulunan ve Beykoz’u gerek yurt içinde gerek yurtdışında temsil eden Foryou Gayrimenkul’de gerçekleşen görüşmede Çağdaş Yılmaz, ‘’Beykoz için hazırız’’ ifadelerini kullandı.

Yaptıkları işle ilgili bilgi veren Çağdaş Yılmaz, işiyle alakalı yaklaşık 5 yıldır belirli bir altyapı kurduklarını belirtti. Çağdaş Yılmaz‘’Bizler Foryou Gayrimenkul olarak yaklaşık 10 yıldır bu sektördeyiz. 15 yıllık Gayrimenkul geçmişimiz var. Bunun 5 yılını acemilik yılı olarak değerlendiriyoruz. 10 yıldır da uzman kadromuzla bu işi yapıyoruz. Bölgeye bir sürü yatırımcı getirdik, hem yurtdışı hem yurtiçi. Beykoz’u hem yurtiçinde hem de yurtdışında tanıtan bir firmayız’’ ifadelerini kullandı.

Foryou Gayrimenkul olarak birçok fuara katıldıklarını belirten Çağdaş Yılmaz‘’Beykoz’umuzu tanıtabilmek için birçok kulvarda çalışmalar yaptık. İmar konusuyla alakalı, halkı bilgilendirmek için birçok toplantı organize ettik. Çünkü burada ki halk bizim halkımız, bizim komşumuz. Vakıf olduğumuz bu konuda, bu bizim üzerimize bir yüktür. 2-B’nin başladığı ilk dönemde, insanların yerlerinin önemini ve değerini anlattık. Bu değerlere sahip çıkılmasını, bu yerlerin satılmaması için seminerler düzenledik. Ağırlıklı olarak Çubuklu, Gümüşsuyu ve İncirköy civarında çalışmalar yaptık. İlk etapta imara açılacak yerlerden birkaç noktaydı buralar. Halkımızın Beykoz’da kalması için ciddi bilinçlendirme çalışmaları yaptık’’ ifadelerini kullandı.

Çok bir siyasi geçmişi olmadığına değinen AK Parti Meclis Üyesi Aday Adayı Yılmaz‘’2009 yılında AK Parti Çubuklu Mahalle yönetiminde görev aldım. Kısa bir dönem yaptık çünkü iş durumumuzdan ötürü Kadıköy’e geçtim. Tekrar Beykoz’a geldiğimde aktif görev almasam da, her seçimde muhakkak kendimize düşen hisseyle sahada çalışmalar yaptık. Bizim davamız koltuk ya da sıfat davası değil Allah’ın rızasını kazanma davasıdır’’ dedi.

2019 yılında neden siyaseti tercih ettiniz sorusuna da cevap veren Çağdaş Yılmaz‘’Yıllarca bireysel olarak civarımızda ki arkadaşlarımızla çalışmalar yaptık. Bu seçim sürecinde hemşerilerimiz aday adayı olmam konusunda bana baskı yaptılar. Ben kendilerine siyaset düşünmediğimi, arkadaşlarımızla, dostlarımızla istişare etmem gerektiğini ifade ettim. Yaptığımız iş dolayısıyla Beykoz’un %70’ini tanırız. Çubuklu’da Orduluların, Mesudiyelilerin büyüğü olan Hacı Sabri amcamızın elini öpüp kendisiyle istişare ettik. Yenimahalle’de bizim ve tüm Kastamonuluların değer verdiği Mehmet Aydın ağabeyimizle görüştük, Ardahanlı hemşerim Koço Mehmet, Avşar, Şirin, Gökçe gibi büyük sülalelerle görüşmem oldu. Yenimahalle’den Riva’ya tüm dostlarımızla, büyüklerimizle istişare ettik ve onların desteğiyle siyasete yeniden atıldık’’ ifadelerini kullandı.

Bizim amacımız siyaset değil davaya hizmet diyen Yılmaz, yaptığımız iş gereği Beykoz’un sorunlarını çok iyi biliyoruz ifadelerini kullandı. İmardan, mülkiyete, spordan kültüre kadar birçok konuya vakıf olduğunu belirten Yılmaz‘’Sahaya çıktığımızda Beykoz’un birçok mahallesinden gönüllü ekipler kuracağız. 9 yıl Soğuksu bölgesinde esnaflık yaptım, şimdi Kavacık’tayım. Beykozla ve Beykozlularla bizim gönül bağımız var. Beni Meclis Üyeliğine layık gören, aday adayı olmamı isteyen tüm arkadaşlarıma, dostlarıma teşekkür ederim. Eğer Meclis Üyesi olursam, onları bir an bile mahcup etmeyeceğime söz veriyorum. En başından beri bizlere desteğini esirgemeyen Beykoz Ardahanlılar Dernek Başkanım İnan Aktürk’e teşekkür ederim’’ dedi.

15 Temmuz Gazisi Fatih Orhan’da duygu ve düşüncelerini belirtirken, Gaziler olarak Çağdaş Yılmaz’ın yanında olduklarını belirtti. Gazi Fatih Orhan‘’Beykoz’da toplumun sorunlarını bilen, toplumun derdiyle dertlenen insanlara ihtiyaç var.  Çağdaş kardeşimiz; komşuluğuyla, insani ilişkileriyle, yaptığı ticaretle her zaman örnek bir insan olmuştur. Kendisini Belediye Meclisinde görmek istiyoruz ve bizler de her zaman destekçisiyiz’’ ifadelerini kullandı.

Beykoz Ardahanlılar Derneğini’de ziyaret eden heyet, Dernek Başkanı İnan Aktürk’le hasbihal etti. Başkan İnan Aktürk‘’Hemşerilerine zarar vermeyecek, kirli işlerde bulunup koca camiayı zan altında bırakıcı davranışlarda bulunmayacak tüm hemşerilerimize ihtiyacımız var. Temiz ve dürüst insanlara sadece bizim değil bu toplumun, Beykoz’un ihtiyacı var. Bizler Ardahanlılar Derneği olarak yıpranmış siyasetçilerin kenara çekilmesini, yeni yüzlerin siyasette yer almasını diliyoruz. Çağdaş Yılmaz kardeşimiz inanıyorum ki Beykoz Belediye Meclisi’nde bizleri en güzel şekilde temsil edecektir’’ ifadelerini kullandı.