29 Nisan 2017 19:31

BURUNBAHÇE SAHİL YOLU KORKUTUYOR

Havaların ısınmasıyla Beykozlular sahillerin yolunu tuttu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından deniz doldurularak yapılan Çubuklu’dan Burunbahçe’ye kadar uzanan sahil yolu hizmeti, Beykozlular tarafından takdirle karşılanırken, vatandaşlar bu sahillere adeta akın ediyor. Betonlaşmanın her geçen gün arttığı İstanbul’da yeşilliği ve deniziyle boğazın incisi Beykoz’da havaların ısınmasıyla çiçekler açarken, İstanbul’un stresinden kaçanlar Beykoz’un yolunu tutuyor.
BEYKOZ AKTÜEL UYARIYOR
Çubuklu sahil yolunda ve Burunbahçe’de Beykoz Aktüel ekibimize ulaşan vatandaşlar hizmeti beğendiklerini fakat bir hususta uyardıklarını iletti. Burunbahçe sahilinde çocukların koşuştuğunu belirten vatandaşlar, Denizle sahil arasında hiçbir set olmadığını, denize bir vatandaşın düşmesi sonucu herhangibi bir çıkış noktasının yokluğunu belirten vatandaşlar, ya bir merdiven yapılması lazım ya da bir çıkış yolu gösterilmesi gerekir diye de eklediler. Eğer set eklenirse de 40 cm’den yüksek olmaması gerektiğini belirten vatandaşlar, yetkilileri bu konuda duyarlı olmaya davet ediyor.
ALLAH KORUSUN !
Bir vatandaşın denize düşmesi halinde yaklaşık denizle kara arasının 2 metre olduğu düşünüldüğünde, herhangibi bir çıkış noktası yok. Yetkilileri bu konuda önlem almaya davet ediyoruz.