10 Ocak 2020 12:46

Bu hafta hangi maçlara gidebilirsiniz? Maç takvimi belli oldu!

Beykoz amatör spor kulüplerinin 11 – 12 Ocak 2020 tarihli maç programları belli oldu…

Beykoz amatör spor kulüplerinin 11 – 12 Ocak 2020 tarihli maç programları belli oldu…

Buna göre amatörlerin rakipleri ve mücadeleye çıkacakları stadyum tablosu şöyle sıralandı:

11 Ocak 2020 Cumartesi

Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı

15.00 Çavuşbaşıspor – Cevizli Anadoluspor-Süper Amatör Lig:

Albayrak Çim Stadı

14.30 Albayrakspor – Ortaçeşmespor-Süper Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor – Çakmakspor-U17A:

14.30 Soğuksuspor – Kağıthanespor-Süper Amatör Lig:

Alemdağ Stadı

10.30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor – Beykoz 1908 U17A:

Gülsuyu Asım Kara Stadı

11.00 Gülensuspor – Ortaçeşmespor U15A:

Kanlıca Stadı

14.00 Kanlıcaspor – Rüzgarlıbahçespor U17B:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

11.00 Kavacıkspor – Dudulluspor U15A:

Ortaçeşme Stadı

12.30 Beykoz Yenimahallespor – Cevizli Anadoluspor U15B:

14.30 Gümüşsuyuspor – İnkılapspor-1.Amatör Lig:

Riva Stadı

12.00 Rivaspor – Gümüşsuyuspor-U15B:

Selimiye Stadı

12.00 Bağlarbaşıspor – Çubukluspor U15A:

Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

14.30 Onayspor – Çubukluspor-1.Amatör Lig:

 

12 OCAK 2020 PAZAR

 

Beykoz Stadı

11.00 Beykoz 1908 – Denizcilik İşletmeleri Sk. U15B:

14.30 Beykoz 1908 A.Ş. – Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor-Süper Amatör Lig:

Başakşehir Belediyesi Şehit Erdem Özçelik Stadı

14.30 Başakşehirspor – Paşabahçespor-Süper Amatör Lig:

Paşabahçe Stadı

11.00 Paşabahçespor – Beylerbeyispor-U15A :

12.30 TED İstanbul Koleji Sk – Sancaktepespor-Süper Amatör Lig:

14.30 Kanlıcaspor – Kartal Çavuşoğluspor-1.Amatör Lig:

Beylerbeyi 75.Yıl Stadı

14.30 Beylerbeyispor – İstanbul Mesudiyespor-Süper Amatör Lig:

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

12.30 Çavuşbaşıspor – Kirazlıtepespor U15B:

14.30 Çavuşbaşıspor – Maltepespor U17B:

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.30 Rüzgarlıbahçespor – Sakarya Ankaspor – TFF Kadınlar Futbol 3.Ligi:

14.30 Çubukluspor – Dolayobaspor-U17A:

Ortaçeşme Stadı

13.00 Gümüşsuyuspor – Bostancıspor-U17B:

15.00 Ortaçeşmespor – Anadolu-Üsküdar-U17B:

Riva Stadı

14.00 Rivaspor – İstanbul Çorumspor-U17B:

Haber: Erha Beykoz Ajansı 

Etiketler: