• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

  • 10 Ocak 2020 12:46

    Bu hafta hangi maçlara gidebilirsiniz? Maç takvimi belli oldu!

    Beykoz amatör spor kulüplerinin 11 – 12 Ocak 2020 tarihli maç programları belli oldu…

    Beykoz amatör spor kulüplerinin 11 – 12 Ocak 2020 tarihli maç programları belli oldu…

    Buna göre amatörlerin rakipleri ve mücadeleye çıkacakları stadyum tablosu şöyle sıralandı:

    11 Ocak 2020 Cumartesi

    Çavuşbaşıspor M. Hanefi Dilmaç Stadı

    15.00 Çavuşbaşıspor – Cevizli Anadoluspor-Süper Amatör Lig:

    Albayrak Çim Stadı

    14.30 Albayrakspor – Ortaçeşmespor-Süper Amatör Lig:

    Paşabahçe Stadı

    12.30 Paşabahçespor – Çakmakspor-U17A:

    14.30 Soğuksuspor – Kağıthanespor-Süper Amatör Lig:

    Alemdağ Stadı

    10.30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor – Beykoz 1908 U17A:

    Gülsuyu Asım Kara Stadı

    11.00 Gülensuspor – Ortaçeşmespor U15A:

    Kanlıca Stadı

    14.00 Kanlıcaspor – Rüzgarlıbahçespor U17B:

    Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

    11.00 Kavacıkspor – Dudulluspor U15A:

    Ortaçeşme Stadı

    12.30 Beykoz Yenimahallespor – Cevizli Anadoluspor U15B:

    14.30 Gümüşsuyuspor – İnkılapspor-1.Amatör Lig:

    Riva Stadı

    12.00 Rivaspor – Gümüşsuyuspor-U15B:

    Selimiye Stadı

    12.00 Bağlarbaşıspor – Çubukluspor U15A:

    Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı

    14.30 Onayspor – Çubukluspor-1.Amatör Lig:

     

    12 OCAK 2020 PAZAR

     

    Beykoz Stadı

    11.00 Beykoz 1908 – Denizcilik İşletmeleri Sk. U15B:

    14.30 Beykoz 1908 A.Ş. – Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor-Süper Amatör Lig:

    Başakşehir Belediyesi Şehit Erdem Özçelik Stadı

    14.30 Başakşehirspor – Paşabahçespor-Süper Amatör Lig:

    Paşabahçe Stadı

    11.00 Paşabahçespor – Beylerbeyispor-U15A :

    12.30 TED İstanbul Koleji Sk – Sancaktepespor-Süper Amatör Lig:

    14.30 Kanlıcaspor – Kartal Çavuşoğluspor-1.Amatör Lig:

    Beylerbeyi 75.Yıl Stadı

    14.30 Beylerbeyispor – İstanbul Mesudiyespor-Süper Amatör Lig:

    Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

    12.30 Çavuşbaşıspor – Kirazlıtepespor U15B:

    14.30 Çavuşbaşıspor – Maltepespor U17B:

    Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

    12.30 Rüzgarlıbahçespor – Sakarya Ankaspor – TFF Kadınlar Futbol 3.Ligi:

    14.30 Çubukluspor – Dolayobaspor-U17A:

    Ortaçeşme Stadı

    13.00 Gümüşsuyuspor – Bostancıspor-U17B:

    15.00 Ortaçeşmespor – Anadolu-Üsküdar-U17B:

    Riva Stadı

    14.00 Rivaspor – İstanbul Çorumspor-U17B:

    Haber: Erha Beykoz Ajansı 

    Etiketler: