27 Nisan 2022 23:43

Boğazın en büyük bayrağı Beykoz’a asıldı

Trabzonspor’un şampiyonluğa yaklaşmasıyla birlikte Beykoz’da da hareketli günler yaşanıyor.

Boğazın en büyük bayrağı Beykoz’a asıldı

Beykoz Gümüşsuyulu gençler şampiyonluk bayrağının hakkını fazlasıyla verdi. Boğazdan gözüken ve 15 metre boyunda olan bayrağı dalgalandırmaya başladılar. Asılan bayrak boğazın en büyük bayrağı olarak nitelendiriliyor.

Beykoz Aktüel Haber’e açıklamalar yapan Gümüşsuyulu gençler çarpıcı ifadeler kullandılar. Bazı medya organlarında topluma nifak sokan, birlik ve beraberliğimize neşter vurmaya kalkan haberler yapılarak Trabzonspor bayrağının kimliği belirsiz kişiler tarafından söküldüğünün belirtildiğini fakat konunun asılsız olduğunu dile getirdiler.

Bayrağın yerini değiştirmek için çıkarıldığını ve çıkan bayrağın resminin servis edildiğini belirten gençler, bayrağı daha yüksek yere asmak için kendilerinin çıkardıklarını belirttiler.

Bayrağın asla yere düşmeyeceğini, Beykoz’da da huzur ve sükunetin korunduğunu belirten grup üyeleri, Beykoz 1908’in Anadolu’nun Trabzonspor’u olduğunu vurguladılar. Bir yanlarının buruk, bir yanlarının ise mutlu olduklarını belirten gençler birlik ve beraberliği koruyacaklarını vurguladılar.

Etiketler: