20 Mart 2019 13:48

Bilgehan Murat Miniç’ten seçimden çekilecek iddialarına çok sert yanıt

2019 Yerel Seçimleri’ne 11 gün kala İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç, bir basın açıklaması yayımladı. Miniç, seçime 3 gün kala seçimden çekilecek iddialarının iktidar partisi propagandasını yapanlar tarafından ortaya atıldığını ve kesinlikle yalan olduğunu belirtti.

İşte Bilgehan Murat Miniç’in basın açıklaması:

Kıymetli Beykozlular,

Yaptığımız seçim çalışmaları sırasında özellikle son günlerde sıklıkla karşılaştığımız bir yalan söylem sebebiyle bu açıklamayı yapıyorum.

Özellikle iktidar partisinin propagandasını yapanlar tarafından ortaya atıldığı duyumlarını aldığımız “Bilgehan Murat Miniç seçime 3 gün kala seçimden çekilecek.” iddiası kesinlikle yalandır.

Allah izin verir de ömrümüz vefa ederse 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlere girmemize hiç bir güç engel olamayacaktır.

Korkularının boyutunu gözler önüne seren bu ve buna benzer kirli ve haysiyetsiz cümleleri ortaya atanlar iddiasını ispat etmezlerse şerefsizdir. Kişi karşısındakini kendi gibi görürmüş derler, bu yalanı ortaya atanlar bizleri de kendileri gibi satın alınanlardan sanıyorlarsa, kusura bakmasınlar Bilgehan Murat Miniç satın alınamaz ve dün olduğu gibi bugün de yarın da inandığı doğrular üzerine çıktığı hiç bir yoldan asla geri dönmez.

Biz 31 Mart Yerel seçimleri için çalışmalarımıza son sürat devam etmekteyiz. Allah’ın izni ve Beykozluların desteğiyle de bu seçimi kazanacağız.

Bu Seçimi Beykoz’un Çocukları Kazanacak.

Sevgi ve Saygılarımla

İYİ PARTİ BEYKOZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

BİLGEHAN MURAT MİNİÇ