7 Nisan 2019 07:41

Bilgehan Murat Miniç Farkındalığa Devam Ediyor!

Beykoz İyi Parti Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç 14 Şubat Sevgililer Gününü eşi Ferda Miniç ve Beykozlu çiftlerle kutladı.

Beykoz İyi Parti Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç 14 Şubat Sevgililer Gününü eşi Ferda Miniç ve Beykozlu çiftlerle kutladı.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlara #SevgilimBeykoz etiketiyle yorum yazanlar arasından canlı yayında kura çeken Bilgehan Murat Miniç şanslı 10 çiftle Kavacık’ta ki bir kafede kahvaltıda buluştu. Eşiyle birlikte organizasyonun ev sahipliğini yapan Beykoz İyi Parti Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç’i, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas ve Beykoz İyi Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir de yalnız bırakmadı.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas Beykozlu Çiftlerle yakından ilgilenirken istedikleri zaman kendisini arayabileceklerini söyledi.

Beykoz İyi Parti Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç ise davetleri konusunda kendisini yalnız bırakmayan çiftlere duyduğu mutluluğu dile getirdi. İnsanın sevdiğine beslediği aşkın dünyadaki en kutsal duygulardan biri olduğunu belirten Miniç; “ Biz Beykozluların da Beykoz’a duyduğu sevgi ve muhabbet başka yerden gelenlerin duydukları sevgiye muhabbete benzemez. Beykoz bizim yanık yüreklerimizin sahibidir.” Şeklinde konuştu.

Kahvaltıya katılan davetli çiftlere Sevgililer Günü hatırası olarak işlemeli birer yastık hediye eden Bilgehan Murat Miniç; “ Bir yastıkta kocasınlar dileklerimizle bu yastıkları kardeşlerimize hediye ediyoruz. Biz de her zaman taze kalan ve kalacak olan Beykoz’a olan sevdamızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hep birlikte Beykoz için Beykoz’a olan aşkımızı diri tutmaya devam edeceğiz.” diyerek düşüncelerini paylaştı.

Bilgehan Murat Miniç kahvaltıya katılan çiftlerle bol bol fotoğraf çektirdi.