8 Ocak 2018 11:22

BİHMENDER Kahvaltıda Buluştu!

BİHMENDER(Beykoz İmam Hatip Mezunları Derneği), 2018 yılının ilk gününde dikkatleri üzerine toplayan bir kahvaltı programı düzenledi.

BİHMENDER(Beykoz İmam Hatip Mezunları Derneği), 2018 yılının ilk gününde dikkatleri üzerine toplayan bir kahvaltı programı düzenledi. Düzenlenen kahvaltıya Beykoz Boğaziçi Anadolu İHL Müdürü Osman Altan, Beykoz İmam Hatip Lisesi’ne emeği geçen hocalardan; Şaban Tosun, Mustafa Yurtman, Kasım Kalaman, Osman Türker Önder,Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Köse ve eski mezunların aileleri katılım sağladılar. Kahvaltı sonrası BİHMENDER’in düzenlemiş olduğu bu organizasyon için başta Osman Altan bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmanın ardından, Süleyman Köse anlam ve duygu dolu bir teşekkür konuşmalası yaptı. Bu konuşmaların ardından son olarak  BİHMENDER Hanımlar Komisyonu Başkanı Ayşe Sevim Kantarcı da dernekle ilgili bilgiler verdikten sonra kahvaltıya katılan hocalara ve tüm mezunlara gönülden teşekkürlerini sunup desteklerini beklediğini ifade etti.  

BİHMENDER Kimdir?

 
2010 yılında bir grup genç tarafından Beykoz Boğaziçi İmam Hatip Lisesi Mensup ve Mezunları Derneği olarak kurulmuştur.  2017 yılında yapılan 4. Olağan Genel Kurulunda sadece Beykozun İlk İHL lisesine değil Beykozdaki tüm İHL okullarına ve İHL camiasına gönül veren herkesi kapsayacak şekilde dernek tüzüğünü ve amacını güncelleyerek Beykozlu İmam Hatipliler Derneği (BİHMENDER) olarak çalışmalarına devam etmektedir. . Bugün binlerce mezunuyla iletişimde olan,  Tokatköyde kendi hizmet binasını tamamlamak üzere ve başkanlığını 2 dönemdir Mustafa Sandıkçıoğlu  yapmaktadır. Bihmender,

 

ÖNDER üyesidir ve Beykoz Temsilciliğini yürütmektedir.