24 Ekim 2020 14:14

Beyler kozlarını mahkemede paylaşacaklar!

Cemal Sataloğlu, Beykoz Belediye Meclisi içerisinde olan husuları yargıya taşıdı.

Beyler kozlarını mahkemede paylaşacaklar!

CHP İBB ve Beykoz Belediye Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, Beykoz Belediye Meclisi’nde, 2019 yılı faaliyetleri hakkında yapmış olduğu eleştiri hususlarını yargıya taşıdı.

Meclis Üyesi Sataloğlu hazırlamış olduğu denetim raporu ve yapılan hakaretlerle ilgili konuları yargıya taşıdığını belirterek Beykoz Yerel Basınına basın açıklamasında bulundu.

Sataloğlu, basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Beykoz Kamuoyuna, Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyeleri olarak, Beykoz’un hakkını ve hukukunu korumaya devam edeceğiz. Beykoz Belediyesi yönetiminin 2019 yılı faaliyetleri hakkında yapmış olduğum eleştiri konusu hususları yargıya taşıyacağımı belediye meclisinde ifade etmiştim. Yapılan hukuki çalışmalar neticesinde, 23.10.2020 tarihi itibariyle yargı sürecini başlatmış bulunmaktayım. Beykoz ve Beykozlunun menfaatlerini korumak için mücadeleye devam edeceğimizin bilinmesini isterim. Bu süreçte desteklerini her zaman yanımda hissettiğim, değerli parti örgütüme, meclis üyesi arkadaşlarıma ve tüm Beykozlulara teşekkür ederim. Saygılarımla… “