23 Mart 2021 19:41

Beykoz’un yaşlılarına vefa ziyaretleri

AK Partili kadınlar Beykoz’un mahalle büyüklerini ziyaret etti!

Beykoz’un yaşlılarına vefa ziyaretleri

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve yönetim kurulu üyeleri 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle mahalle büyüklerini ziyaret etti.

AK Partili kadınlar yaşlıları ziyaret etti

Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve yönetim kurulu üyeleri geçmişimiz ve geleceğimiz arasında köprü, toplumumuzun kıymetli hazineleri olan çınarlarımıza 45 mahallede eş zamanlı olarak ziyaret gerçekleştirdiler. Yaşlılarımız ile bir araya gelen kadın kolları üyeleri bu günü onlara çiçek hediye ederek kutladılar.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da selamlarını iletip, büyüklerin hayır dualarını alan Zayıf başkanlığındaki kadın yöneticiler, meclisin en yaşlı üyesi olan Beykoz Belediye Meclis Üyesi İbrahim Özdemir’i de evinde ziyaret ederek günü kutladı.

Gaye Zayıf: İyi ki varlar

Baş tacı yaşlıların sağlığını korumak amacıyla içerisinde bulunan pandemi nedeniyle kendileriyle çok fazla bir araya gelmemenin üzüntüsünü yaşadığını belirten Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, “Bugün 45 mahallemizde eş zamanlı, büyüklerimizi ziyaret ederek hallerini hatırlarını sorduk. Cumhurbaşkanımızın selamlarını ilettik. Hasbihal ederek dualarına talip olduk… İyi ki varlar” ifadelerini kullandı.