20 Ağustos 2020 12:20

Beykoz’un sahilleri alev aldı!

19.08 Dünya Beykozlular Günü dolayısıyla Beykoz, oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

Beykoz’un sahilleri alev aldı!

COVID-19 tedbirleri dolayısıyla sınırlı sayıda ve parça parça düzenlenen etkinlikte, sarı siyah renklere gönül veren binlerce taraftar ilçenin çeşitli bölgelerinde kutlamalar gerçekleştirdi.

Virüs tedbirleri dolayısıyla yaklaşık 150 kişi gemi ile Çubuklu sahiline yanaşırken, sahilde de 300’e yakın taraftar 2’şer metre arayla dizilerek meşale yaktı. Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün sosyal mesafe konusunda denetimler gerçekleştirdiği sahilde oldukça renkli görüntüler oluştu.

Beykoz’dan Sarıyer’e doğru işaret fişekleri gönderilmesiyle başlayan etkinlikte, aynı anda Beykoz’un Burunbahçe sahili, Paşabahçe Sahili, Anadolufeneri ve Poyrazköy meşaleler ve işaret fişekleriyle alev aldı.


Boğazın Yargıçları taraftar grubu, koronavirüs dolayısıyla sınırlı sayıda kişi ile organizasyon düzenlediklerini belirteren 19.08 Dünya Beykozlular Günü’nü kutladı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın Dünya Beykozlular Günü’nü Beykoz’a yaptığı hizmetleri içeren bir görselle kutladı. Son zamanlarda ilçemizde adı AK Parti İstanbul İl Başkanlığı ile anılan başarılı isim Hanefi Dilmaç ise sarı siyahlı t-shırtu giyerek kutlama mesajı yayınladı.

Programın düzenlenmesinde tribünün önde gelen isimlerinden; İbrahim Yıldırım, Murat İlhan, İbrahim Burak Durmaz gibi isimlerin büyük emeği oldu. Program Beykoz’un birçok semtinde kurallara riayet edilerek son buldu.