2 Ocak 2019 19:37

Beykoz’un sağlam ortaklığı: Ataşehir Masal Bahçe!

Ataşehir’in en lüks işletmelerinden biri olan Ataşehir Masal Bahçe’de Beykoz’un sağlam ortaklığı kuruldu, bu ortaklık sayesinde sağlam adım atıldı.

Beykoz’un sağlam ortaklığı: Ataşehir Masal Bahçe!

Ataşehir’in en lüks işletmelerinden biri olan Ataşehir Masal Bahçe’de Beykoz’un sağlam ortaklığı kuruldu, bu ortaklık sayesinde sağlam adım atıldı. 

Lüksü, şatafatı ile Ataşehir’in marka işletmesi olan Ataşehir Masal Bahçe’ye Beykoz’dan bazı isimlerin ortak olduğu iddia edilmişti. AK Parti Beykoz Eski Teşkilat Başkanı Fatih Sağlam’ın ise memur olduğu için eski ortağı Fatih Yılmaz üzerinden ortak olduğu iddia edilmişti.  Bizler sorduk, Fatih Sağlam cevapladı!

İnsanların iş için kuyruklarda beklediği, üniversite mezunlarının işsiz kaldığı, birçok kişinin psikolojisini kaybettiği, Beykoz’da ki siyasi partilerde iş için yüzlerce CV’nin biriktiği bilinirken; geçmişi belli ve şuan bir memur olan Fatih Sağlam’ın milyon dolarlık işletmeye resmi ya da gayri resmi ortak olduğu iddialarını ciddi bulan gazetemiz, konuyu uzatmadan doğrudan muhatabına sordu.

‘’Fatih Sağlam resmi ya da gayri resmi ortak mı oldu?’’

AK Parti Beykoz Eski Teşkilat Başkanı olan Fatih Sağlam’ın memur olması dolayısıyla ayrıldığı eski ortağı üzerinden milyon dolarlık işletmeye ortak olduğu iddiası vardı. Dedikodulara kulak asmayan gazetemiz bu soruyu Sağlam’a sordu. Sağlam ise, ‘’Bu sizi ne ilgilendirir’’ cevabını verdi.

Biz bir gazeteyiz, insanların bu kadar zorluk altında geçinmeye çalıştığı dönemde geçmişi belli bir memurun lüks bir mekana ortak olup olmamasının haber değeri olduğu belirtildi. Sağlam ise, ‘’Siz benim ne iş yaptığımı biliyor musunuz? Beni tehdit mi ediyorsunuz‘’ dedi ve hararetlendi. Oysa ki konuyu Whatsapp üzerinden soran gazetemizi kuruma davet eden Fatih Sağlam’dı.
Konuyu haber yapacağımızı görüşme gerçekleşmeden önce kurumda ki ilgili kişilere belirtip, ‘’Yarın bir gün bunlar kuruma geldi, beni tehdit ettiler bir şeyler istediler diye iftira atabilir diye konuyu şimdiden sizlere de aktarıyoruz. Ne pahasına olursa olsun bu haberi gireceğiz’’ ifadelerini kullandık. Bu durumu bildirdiğimizi, boşuna beni tehdit mi ediyorsunuz gibi söylemleri kullanmanıza gerek yok cevabını verdik.

Bu cevabı duyan Sağlam, beni tehdit mi ediyorsunuz söylemlerini keserek eski ortağının olduğunu, onun ticaretinin kendisini ilgilendirmediğini ifade etti. Fatih Sağlam ile Fatih Yılmaz VAV Elektrik Mekanik ve LTD. ŞTİ. Şirketinde ortaktılar.

Ticaret yapmak, suç da ayıp da değil. Beykozlu bir hemşerimizin farklı ilçelerde etkili olması, ortaklıklar kurması da bizlere gurur verir.

Bizler bu konuyu Beykozluların takdirine bırakıyoruz.