22 Nisan 2020 19:57

Beykoz’da duygulandıran vefa örneği!

Öncü projelerle adından sıkça söz ettiren AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanlığı, Sağlık İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarını unutmadı.

Beykoz’da duygulandıran vefa örneği!

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları üyeleri, Beykoz’un emektar çalışanlarına moral vermek ve teşekkür etmek için evlerinde hazırladıkları yiyecekleri görevlilere ikram etti.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları üyeleri, yeni tip koronavirüs ile mücadele edilen bu günlerde, duygulu bir paylaşıma ev sahipliği yaptı. Beykozlu AK kadınlar sahada çalışan personeller için tepsi tepsi börekler, poğaçalar ve ev yapımız lezzetli yiyecekler pişirdi. Paketlenerek servis edilen yiyeceklerin içinden çıkan not kağıtları da çalışanları oldukça duygulandırdı.

Gaye Zayıf: Projemiz bayrama kadar devam edecek

Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ise bu süreçte ikramlarıyla kutsal vazifeyi üstlenen çalışanlarının her daim yanında olacaklarını söyleyerek, “Onlar canları pahasına güzel Beykozumuz için yüreklerini ortaya koyarak fedakarca çalışıyorlar. Bu zorlu süreçte yüzlerinde ufacık da olsa bir gülümsemeye sebep olabiliyorsak ne mutlu bizlere. 15 gündür süren projemiz bayrama kadar devam edecek. İkramlarımızı gece sağlık çalışanlarımıza ulaştırırken, gündüzde süreç itibari ile 7/24 çalışan kurumlarımızın personellerine ulaştırıyoruz. Belediyemizin çağrı merkezi, sosyal işler, zabıta müdürlüğü, Sağlık işleri ve temizlik işlerine, Kaymakamlığımızın sosyal işler müdürlüğüne ve Emniyet müdürlüğümüze ikramlarımızı gönderdik” dedi.

Bizi mutlu eden projemizin diğer ilçelere yayılması

Çok güzel geri dönüşler aldıklarını belirten AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, ”İnsanları en çok mutlu eden üzerine yazdığımız küçük notlar oldu. Bugün itibari ile kurumlarımıza ikramlarımızı bitirdik. Bizi en mutlu eden nokta ise projemizin yankısıyla diğer ilçelerimize de yayılması ve oradaki sağlık çalışanlarımızın mutluluğuna vesile olmak. Rabbim yar ve yardımcıları olsun. Ak kadınlar olarak ‘EVDE HAYAT VAR’ diyoruz ve evdeki hayatı sürecin kahramanları ile paylaşıyoruz” dedi.

”AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanlığı, daha öncesinde Beykoz Devlet Hastanesi çalışanları için sürprizler hazırlayarak alkışları toplamıştı.

Öncü projelerle dikkat çekiyorlar!

AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanlığı, bugüne kadar birbirinden farklı onlarca proje ile adından sıkça söz ettirdi. Kimsenin aklına gelmediği anda biz buradayız diyen Beykozlu kadınlar, yaptıkları anlamlı projelerle takdirleri topladı.


(Eski resimlerden alıntıdır)

AK Parti Beykoz Kadın Kolları’nın bugüne kadar hayata geçirdiği projeler: Her evden bir battaniye (İdlib’e 1 tır battaniye yorgan yastık kıyafet), Anne Kokulu Mektuplar (Askerlerimize 2000 mektup), Bir yastıkta 40 Yıl (40 yıl ve üzeri 250 çiftimizle buluşma), Yardım Evini Uzat” (El yapımı 500 kedi evi), 1 Atkı 1 bere (Türkmen çocuklara 20.000 parça atkı bere eldiven kıyafet), Dünya sussa da biz haykırıyoruz. Beykoz ekmeğini Halep ile paylaşıyor(2 tır un), Üşüyorum yardım edin (4 tır battaniye ve gıda malzemesi) Beykoz’dan Afrin’e sevgi yolu (Afrin’de ki askerlerimize el örgüsü 1000 atkı bere mektup), Halepli Bebekler Üşümesin (1 tır bebek malzemesi)