31 Mayıs 2018 15:50

Beykoz’un Gururu Hayri Yorgancı!

Van Gölünde 1. Ayağı düzenlenecek olan Türkiye Sujeti Şampiyonası’nın hazırlıklarına tam gaz devam eden Hayri Yorgancı “16 yaşımdan beri yarışıyorum girdiğim her yarışta derece almayı başardım,bu sezon da Türkiye şampiyonu olmak için mücadele vereceğim,kupa dolabımı şampiyonluk kupasıyla taçlandırmak istiyorum” açıklamasını yaptı.

Van Gölünde 1. Ayağı  düzenlenecek olan Türkiye Sujeti Şampiyonası’nın hazırlıklarına tam gaz devam eden Hayri Yorgancı “16 yaşımdan beri yarışıyorum girdiğim her yarışta derece almayı başardım,bu sezon da Türkiye şampiyonu olmak için mücadele vereceğim,kupa dolabımı şampiyonluk kupasıyla taçlandırmak istiyorum” açıklamasını yaptı.

 

“Beykozlu Olmak Hem Ayrıcalık Hem de Avantaj”

 

En büyük amacının Uluslararası şampiyonalarda bayrağımızı en yükseklerde dalgalandırmak olduğunu ifade eden Yorgancı, “Türkiyenin en genç jetski pilotuyum her yarışta daha çok tecrübe sahibi oluyorum. Kulübümdeki yöneticilerimizden,takım kaptanımızdan ve diğer takım arkadaşlarımdan öğreneceğim daha çok şey var.Elimden geldiğince tatlı suda ve tuzlu suda antrenman yaparak hazırlanmaya çalışıyorum.Beykozlu olmanın bu açıdan benim için çok büyük bir avantaj olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Beykoz’un avantajlrına ve hedeflerine değinen başarılı sporcu Hayri Yorgancı; ”Beykoz’un öyle güzel bir konumu var ki hem Karadeniz’de hem İstanbul Boğazı’nın akıntılı suyunda hem de Riva Deresi’nin durgun suyunda antrenman yapma şansımız oluyor. İnşallah bu sene Van, Kastamonu, Kahramanmaraş, Göcek ve İstanbul yarışlarından en yüksek derecelerle dönmeyi başaracağım. İlk hedeflerim bunlar fakat en büyük hedefim yurtdışına açılmak.Uluslarası şampiyonalarda bayrağımızı en yüksekte dalgalandırmak için sabırsızlanıyorum.Başta aileme ve sevdiklerime, kulübüm olan Sujeti Spor Kulubü’ne,sponsorlarıma ve bana zaman ayırdığınız için Beykoz Aktüel ailesine teşekkür ederim” diye konuştu.

Etiketler: