27 Mayıs 2020 16:52

Beykoz’un çocukları Murat Aydın’dan ne istiyor?

Beykoz’un çocukları, Başkan Murat Aydın amcalarından ne istiyor?

Beykoz’un çocukları Murat Aydın’dan ne istiyor?

Beykoz Aktüel Haber, bu bayramda Beykoz’un çocuklarının sesine ses oldu. Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi Dereiçi Şişmanoğlu Sokakta bulunan çocukları ise oldukça dertli.

Gümüşsuyu Mahallesi’nin en fazla çocuk nüfusu olan bölgesinde ki yollarda kavis olmaması dolayısıyla riskli görüntüler oluşuyor. Aktarılan bilgilere göre bisiklet süren, top ve farklı oyunlar oynayan çocuklar ise birçok kez kaza tehlikesinden kurtulmuş.

Beykoz Aktüel duyarsız kalmadı!

Ailelerin Twitter üzerinden çocuk parkı taleplerini gören Beykoz Aktüel Haber, ailelerle irtibata geçerek bölgeye geldi. Konuyu detayıyla öğrenen ve yerinde gören gazetemiz, ilgili mercilere anında bilgi verdi ve talepleri iletti.

Başkan Murat amcaları, çocukların ufak isteğini yerine getirecek mi? 

Gümüşsuyu Mahallesi Dereiçi Şişmanoğlu Sokakta bulunan çocuklar, hem sokağın başına hem de sokağın sonuna kavis istiyor. Yine aynı bölgede bulunan Belediye arazisine ufak da olsa bir park istiyorlar. Beykoz Aktüel Haber’e dileklerini ileten çocuklar, ”Mahallemize park istiyoruz. Bizlerde evimizden uzaklaşmadan sallanmak istiyoruz, kaydıraktan kaymak istiyoruz. Yollarda arabalar hızlı geçiyor diye korkuyoruz” ifadelerini kullandılar.

Beykoz Aktüel Haber, Beykoz Gümüşsuyu’nda ki çocukların taleplerini hem Başkan amcaları Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’a iletti, hem de konunun takipçisi olacağının sözünü verdi. Gözler ise Beykoz Belediyesi’nde…

Beykoz Belediyesi’ne ait arazi