11 Mayıs 2021 16:23

Beykoz’un ara sokaklarında duygulandıran diyaloglar!

Beykoz Belediyesi heyeti, Beykoz’u sokak sokak gezerek sorunları çözüme kavuşturuyor.

Beykoz’un ara sokaklarında duygulandıran diyaloglar!

Birlik, beraberlik ve yardımlaşma ayı olan Ramazan ayı Beykoz’da seferberlikle devam ediyor. Belediyenin her biriminin çalışmasıyla yardımlaşma da zirve Beykoz Belediyesi’nde oldu.

Başkan Murat Aydın ezberleri bozdu!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın pide dağıtımı için kalabalık bir şekilde sokakları gezmesi eleştirilmişti. Başkan Murat Aydın’ın neden kalabalık gezdiği sorusu zaman geçmeden cevap buldu. Mahalle mahalle sokak sokak gezen Başkan Aydın, yardımcılarına ve birim müdürlerine talimatlar vermişti.

Başkan Aydın’ın gezdiği caddeler ve sokaklarda; tümsek, kaldırım, asfalt, yama, budama vb çalışmalar hız kesmeden başladı. Beykoz halkı Başkan Murat Aydın’ı bağrına basarken, ara sokaklarda yaşanan duygusal diyaloglar dikkat çekti.

Beykoz’un sokaklarında ve çıkmaz sokaklarında bu denli çalışmaların hızlıca başlaması ise ekip ruhu olarak tabir edildi.

Beykoz’da kimsesiz kalmayacak!

Beykoz’da yaşlı, çaresiz, ekonomik durumu kötü ya da evi yanmış kişilerle ilgili çok özel bir çalışma gerçekleştirildi. Belediye bütçesinin tıkandığı yerde hayırseverleri seferber eden Beykoz Belediyesi, bu Ramazan ayında da doğrudan yüreklere dokundu.

Başkan Murat Aydın’ın çalışmaları takdir toplarken; Başkan Yardımcıları Bünyamin Korkmaz, Enes Buladı(İletişim Koordinatörü), Engin Köklü, Fatih Sağlam, Feruz Kutsal, Manolya Tekin ve Selami Korkmaz süreci başarıyla atlatıyor.