1 Nisan 2021 11:53

Beykozspor’un rakibine Beykoz’dan tam destek!

Beykozspor’un BAL Liginde rakibi olan Dudulluspor’a destek olunmasına tepkiler çığ gibi büyüdü.

Beykozspor’un rakibine Beykoz’dan tam destek!

Geçtiğimiz günlerde Beykozspor Kulübü Başkanı Zeki Aksu’yu hedef alan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, şimdide Beykozspor’un rakiplerine destek olmaya başladı.

BAL Liginde Beykoz 1908’in muhtemel rakibi olan ve sonrasında da sarı siyahlı ekibimizle aynı gruba düşen Dudulluspor’a destek olan Hanefi Dilmaç, 61 numaralı Dudulluspor forması hediyesini de kabul etti.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Dudulluspor, “AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’a destekleri için çok teşekkür ederiz” dediler.

Hanefi Dilmaç’ın yakasını ticaret bırakmıyor!

İYİ Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir’le geçmiş dönemde atışan Dilmaç, Taşdemir’in “Hanefi Dilmaç ticaretine baksın” sözleri sonrası suskunluğa bürünmüştü. Beykozspor Başkanı Zeki Aksu’ya da gönderme yapan Dilmaç, Zeki Aksu’nun aşağıda ki sözlerinden sonra yine sessizliğe büründü.

Dudulluspor, BAL Ligi Klasman Gruplarında Beykoz 1908 ve Kavacıksporla mücadele edecek.

Bilgilendirme

Dudulluspor Kulübü Başkanı Ali Yazlı ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdik. Başkan Ali Yazlı, ziyaretin 22 Ocak tarihinde gerçekleştiği fakat haberin yaklaşık 40 gün sonra yapıldığını belirtti. Bu durumun etik olmadığını belirten Başkan Yazlı, bu durumdan dolayı algı oluştuğunu ifade etti. Bizlerde Dudulluspor’un BAL Liginde Beykozspor ve Kavacıkspor’un muhtemel rakibi olduğunu ve aynı gruba düşmeleriyle birlikte haber değeri olduğunu ifade ederek haberi yapmış olduğumuzu belirttik. Başkan Yazlı’nın tepkisini saygıyla karşılıyor, oluşan bu durumu sizlerin yorumuna bırakıyoruz. Dudulluspor’a başarılar diliyoruz.