20 Nisan 2020 13:38

Beykozsporlu Nurettin Köroğlu için donör aranıyor!

Bir dönem Beykozspor formasını da terleten ve başarılarıyla anılan Nurettin Köroğlu, covit 19 dolayısıyla yoğun bakıma alındı.

Beykozsporlu Nurettin Köroğlu için donör aranıyor!

4 gün öncesinde kuru öksürük ve yüksek ateş şikayetiyle Bakırköy Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Nurettin Köroğlu şimdi de yoğun bakıma alındı.

1984 senesinde Beykozspor formasını giyen ve etkili futboluyla göz dolduran Nurettin Köroğlu, hem dua hemde hastalığı sağlıklı şekilde atlatmış kişilerden kan bekliyor.

Aynı zamanda Beykoz Belediyesi’nin başarılı Meclis Üyelerinden Recayi Çelik’in de dayısı olan Köroğlu için donör aranıyor. Beykoz Aktüel Gazetesi’ne konuşan Recayi Çelik, ”Dayım başarılı bir sporcu. Hiçbir sağlık sorunu yoktu. Sigara ve alkol de kullanmıyor. Önce hastalığın belirtileri oluştu, sonra da evde tedavi için eve gönderildi. Evde kaldığı sürede telefonla da konuştuk. Şimdi ise yüksek ateş belirtisi ve sonrasında ki süreçle yoğun bakıma kaldırıldı. Bu hastalık ciddi bir hastalık hepimiz ciddiye almalıyız. Dayımız için, hastalığı sağlıklı bir şekilde atlatmış, 14 gün süresini de geçirmiş kişilerden kan arıyoruz” ifadelerini kullandı.

İletişim tel: Recayi Çelik – 0532 296 51 63

Beykoz Aktüel Gazetesi olarak bizde Nurettin Köroğlu’na geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz.