9 Mart 2022 15:23

Beykozluların tepkisi soğuk duş aldırdı!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve Beykoz Belediyesi, Beykozluların hedefinden düşmüyor.

Beykozluların tepkisi soğuk duş aldırdı!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın arasının açık olduğunu Beykoz’da bilmeyen yoktu. Fatih Belediyesi Meclis Üyesi Zafer Alsaç’ın Beykoz’a BEYYAP Genel Müdürü olarak atanması ise taraflar arasındaki kavgayı zirveye taşımıştı.

Uzlaşma nasıl oldu?

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın o zaman diliminde telefonlarına çıkmayan, AK Parti İstanbul eski İl Başkanı Bayram Şenocak’tan güç alan Hanefi Dilmaç, BEYYAP Genel Müdürü Zafer Alsaç’ın görevden alınmasıyla birlikte beraberinde hareket eden Meclis Üyeleriyle birlikte Başkan Murat Aydın ile buzları eritmişti. Beykoz Aktüel Haber’in yapmış olduğu geçmiş haberlere göre o süreçten sonra bazı Meclis Üyelerine ve İlçe Başkanı’na ticari imkanlar sunulduğu, gayriresmi olarak bazı işlerin paylaşıldığının kulislerde konuşulduğu belirtilmişti. Ticari paylaşımların yapıldığı kulis bilgisinden sonra ise Başkan Murat Aydın BEYYAP Genel Müdürü Zafer Alsaç’ı yeniden atadı fakat kimse tepki gösteremedi. Bu olay sonrası özellikle AK Partili vatandaşlar, “Bu konuyu Hanefi Dilmaç ve bazı Meclis Üyesi arkadaşlarımız onur meselesi yapmışlardı. Ona rağmen neden sessiz kaldılar” ifadelerini kullandılar.

Hem sahada hem sosyal medyada Hanefi Dilmaç’a soğuk duş!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Dilmaç, “Beykoz’da girmedik ev, dokunmadık gönül bırakmama hedefiyle çıktığımız yolda elde ettiğimiz her başarıda en büyük pay; Kutlu mücadelemizin sancaktarlığını yapan AK kadınlarımızındır…Gaye Zayif  Başkanlığında Akkadın Beykoz teşkilatımızın #8Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Hanefi Dilmaç’ın paylaşımlarına gelen yorumlar
(Bazı yorumlar siliniyor. Ekran kaydı alındı)