6 Nisan 2017 14:18

BEYKOZLULAR, ŞAMPİYONLUK İÇİN GÖÇ EDECEK!

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman B grubunda mücadele eden sarı siyahlı ekibimiz Beykoz 1908’de hafta sonunda alınan Kuştepespor galibiyeti moralleri yerine getirdi.

Kuştepespor karşısında aldığı üç puanla puanını 12’ye çıkararak grupta 5. sıraya yükselen Beykoz 1908 rakiplerinin de puan kaybetmesiyle oldukça iddialı bir konuma geldi. Son hafta 13 puanlı Çıksalınspor takımıyla karşılaşacak Beykoz 1908 bu maçı kazanır, 13 puanlı diğer takım Irmakspor’da puan kaybederse grubu 3. sırada tamamlayarak Bölgesel Amatör Lige yükselebilmek içi A grubu 3.sü ile tek maçlık yükselme maçı oynama şansı elde edebilir.
İki grupta ilk iki takım çıkacak üçüncüler tek maçlık Play-Off oynayacak. Buradan çıkmayı başaramazsa bile şansı bitmiyor. Bu kez Bölgesel Amatör Ligde gruplarını İstanbul takımları sıralamasında üçüncü sırada bitiren takımlardan biriyle yine tek maçlık yükselme maçı oynayacak. Beykoz 1908 Kazanması halinde büyük ihtimalle Bölgesel Amatör Lige çıkma şansı yakalayacak. Belki de bu galibiyet yıllar sonra büyük bir çıkışın ilk adımı olacak.
BEYKOZ 1908 -ÇIKSALINSPOR maçı Pazar günü saat 16:00’da oynanacak. BEYKOZ1908 – Çıksalın

16.00 / Pazar / Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı