23 Aralık 2019 21:18

Beykozlular Kartal’a Göç Edecek!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Göç İdaresi Başkanlığı uyardı! Cumartesi günü Beykoz’dan Kartal’a şiddetli gök gürültüsü geçiyor. Büyük Beykoz Kartal’a göç ediyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Göç İdaresi Başkanlığı uyardı! Cumartesi günü Beykoz’dan Kartal’a şiddetli gök gürültüsü geçiyor. Büyük Beykoz Kartal’a göç ediyor.

Süper Amatör Ligde 8. Grupta 2. Olan temsilcimiz Beykoz 1908, grup 1.si Kartal Bulvarspor deplasmanına gidiyor. Beykoz 1908 için maçtan ziyade onur ve gurur mücadelesi olan ve taraftarların ‘’O sene bu sene’’ diyerek inandığı bu sezonda, mutlak başarının anahtarı bu maç…

Beykoz’da Seferberlik İlan Edildi!

Cumartesi 14:30’da Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı’nda oynanacak maç için Beykoz meydandan sınırsız sayıda otobüs kalkacak. Münferit araçlar, servisler, toplu taşıma araçları ve otobüslerle hareket edecek olan Boğazın Yargıçları adeta Kartal’a çıkarma yapacak. Yaklaşık 5.000 Beykozlu taraftarın gitmesi beklenilen maç için İstanbul Emniyet Müdürlüğü özel çalışma başlattı.

İstanbul’da en tutkulu taraftara sahip takım olan Beykoz 1908 mutlak 3 puan parolasıyla deplasmana gidiyor. Taraftar ise iç sahada olmayan kalabalığı Kartal’da oluşturmak için adeta yeminli vaziyette. Beykoz’da bazı işyerleri maç için çalışanlarına izin verirken, bazı esnaflar ise maç günü kepenk kapatarak dükkanlarına maç afişleri asacaklar.

Büyük Göç Hikayesi ve Şampiyonluk Esintileri!

Beykoz 1908’in grup liderini yenmesinin şampiyonluk için çok önemli viraj olduğunun farkında olan ekibimiz, virajı dönüp bulvarın üstünden geçmek istiyor. İnanmış bir avuç insanın yıllardır terk etmeden armasının peşinde koştuğu, Kelle İbrahim emaneti armanın onuru ve özlenen sezonların geri gelmesi için Beykoz’dan Cumartesi günü bir çığ akacak.

Boğazın Yargıçları Özel Hazırlandı! 

Türkiye’nin sayılı semt taraftarları arasında bulunan Boğazın Yargıçları bu maç için özel hazırlandı. Sınırsız sayıda otobüsle hareket edecek olan Yargıçlar, bu maç için konfeti, pankart, karton ve meşalelerle hareket edecek. Yeni davulların da alındığı maç için Kartal’da dört bir yanın sarı siyah olması için geniş çaplı hareket edilecek.
 

Mücahit AK: ‘’Tüm Sıfatları Bir Kenara Bırakalım’’

Beykoz Aktüel Gazetesi İmtiyaz sahibi Mücahit Ak, oynanacak Kartal Bulvarspor maçı için konuştu. Mücahit AK, ‘’Gün birlik ve beraberlik günüdür. Gün isimlerimizin başında ki Genel Müdür, işçi, Mühendis, Avukat, Başkan vb. gibi tüm sıfatları bırakıp Beykozlu kimliğiyle Kartal’da buluşma günüdür. Mutlak 3 puan parolasıyla çıkacağımız bu maçta tüm İstanbul’a, Beykoz’un kenetlenme ruhunu göstermek zorundayız’’ ifadelerini kullandı.

Mücahit Ak: ‘’Hepimiz Beykozluluk Sınavı Vereceğiz!’’

Beykoz’da ki bütün kesimlerin kenetlenmesi gerektiğini belirten Mücahit Ak, ‘’Beykoz Spor Beykoz’un en büyük marka değerlerinden biridir. Bugün Beykoz’un hangi Mahallesine giderseniz gidin vatandaşların bir hikayesi ve anısı muhakkak vardır. Beykoz için çalışan idarecelerimiz başta olmak üzere tüm siyasi partiler ve dernekler, isimlerinin başında ki Beykoz kelimesinin hakkını verebilmek adına muhakkak bu maça teşkilatlı bir biçimde gelmelidir. Bu maç Beykoz için çok önemli fakat en önemlisi Beykozluluk sınavının bir göstergesi olacak. Hepimiz Beykozluluk sınavı vereceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Kartal Bulvarspor – Beykoz 1908 Maçına Nasıl Gidebilirim?

Maça gitmek isteyen vatandaşlar için Beykoz Meydan’dan (Onçeşmeler) ücretsiz ve sınırsız sayıda otobüs kalkacaktır. Münferit gitmek isteyen vatandaşlar ise Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı konumundan maça gidebilirler. Özel Halk Otobüsleriyle gitmek isteyen Beykozlular ise Kavacık’tan 500 T hattına binip Kartal Köprü’de inerek stada kolaylıkla ulaşabilirler. Gün birlik günü, gün Kartal’a göç etme günü….

Beykoz Haberleri Beykoz Spor Beykoz Belediyesi Beykoz Harita Beykoz Nerede Kavacık Beykoz Tarih Beykoz Trafik Kazası Beykoz Kaymakamlığı İmar Kadastro Kadastro Kavacık Tema Göksu Yenimahalle Çubuklu Göztepe Mahallesi Anadolukavağı Polonezköy Öğümce Çiftlik Çavuşbaşı Beykoz Gezilecek Yerler Beykoz Günlük Kiralik Ev Kavacık Günlük Kiralık Ev Beykoz Köyleri Beykoz Kelle Paça Beykoz Cam Sanat Beykoz Deri Kundura Beykoz Rakı Fabrikası Beykoz Fabrika Beykoz Hayvan Beykoz Kamp Mecidiye Kasrı Mecidiye Kasrı’na Nasıl Gidilir?