20 Nisan 2021 21:42

Beykozlu Trabzonlulardan Ramazan desteği

Kurulduğu günden bu yana Beykozluların yanında olan Beykozlu Trabzonlular Derneği, Ramazan ayında da harekete geçerek, ailelerin yüzünü güldürmeye başladı.

Beykozlu Trabzonlulardan Ramazan desteği

Aynı zamanda Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü de olan Beykozlu Trabzonlular Dernek Başkanı Prof. İsmail Yüksek, “Pandemi nedeniyle ekonomik güçlük yaşayan Beykozlu hemşerilerimiz Ramazan ayında biraz olsun nefes alsın istedik. Diledikleri ve ihtiyaçları olanı almaları için de gıda kolisi yerine alışveriş çeki vererek, aile bütçelerine katkı sağlamayı amaçladık” diye konuştu.

Beykozlu Trabzonlular Derneği, 250 TL değerindeki alışveriş kartlarını 160 aileye ulaştıracak ve toplamda 40 bin TL’lik bir yardımda bulunacak.

Eğitim, kültür ve gastronomi alanlarında Beykozlular ile kazanımlarını paylaşmayı sürdüren Beykozlu Trabzonlular Derneği, mübarek Ramazan ayında da harekete geçti.

Manevî değerlerin önemine dikkat çekmek isteyen Dernek Başkanı Prof. İsmail Yüksek ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Covid-19 dolayısıyla işinden olan ve eve hapsolan Beykozluların sıkıntılarını azaltmak adına her biri 250 TL değerinde 160 kart bastırarak, bunları ihtiyaç sahibi 160 Beykozlu aileye dağıtım kararı aldı.

Öte yandan alışveriş kartlarının 30 bin TL’lik kısmının Paşa Marketlerde ve kalan 10 bin TL’nin de BİM Marketlerinde kullanılabileceği öğrenildi.