28 Kasım 2018 14:28

Beykozlu Ordulularda Bayrak Değişimi

Merkezi Beykoz’da bulunan 1998 yılında Beykoz’daki Orduluları tek bir çatı altında toplamak amacıyla kurulun Beykozlu Ordulular Derneği yeni başkanını seçti.

Beykoz Paşabahçe’de bulunan dernek merkezinde gerçekleştirilen kongreye, AK Parti Beykoz Yönetim Kurulu Üyesi Ali Okumuş, Beykozlu Ordulular Derneği eski başkanları ve dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kongreye tek aday olarak  giren Sezayi Biçer oy birliği ile Beykozlu Ordulular Derneği’nin yeni başkanı seçildi, 

“Birlik beraberlik için buradayız”

Konuşmasına eski başkan İbrahim Özdemir’e teşekkür ederek başlayan çiçeği burnunda başkan Sezayi Biçer, “Öncelikle başkanlık görevine beni layık gören sevgili hemşerilerime teşekkür ederim. Beykoz’da Ordulular olarak nüfus olarak oldukça fazlayız. Beykoz nüfusunun % 35lik kısmını Ordulular olarak bizler oluşturuyoruz. Beykoz’da 4 tane meclis üyemiz 2 tane muhtarımız var, resmi kurumlarda birçok Ordulu hemşerimiz mevcut bizim gayemiz bunları daha çok arttırmak ve Beykoz’da Orduluların adının daha çok  anılmasını sağlamak. Siyasi ayrım yapmaksızın kimliğinde Ordu yazan yazmayan Beykoz’da yaşayan tüm Ordulu Beykozlu hemşerilerimize  kapımız her daim açık olacaktır. Bu döneme kadar derneğimiz için hizmet etmiş tüm herkese de sonsuz teşekkür ederim,” diye konuştu.

 

Yönetim Kurulu;

Sezayi Biçer

Aydın Okumuş

Onur Okutan

Turgut Özdemir

Mustafa Güngör

Veysel Aksu

Ozan Şener

Masum Ustabaşı

Nihat Çamurcu

Hasan Olcaydu

Kerem Ersin