5 Nisan 2021 18:48

Beykozlu İsmet’e vefa Başkan Murat Aydın’dan!

Beykoz’un tanınan ve sevilen simalarından Beykozlu İsmet olarak bilinen İsmet Akay hayatını kaybetti.

Beykozlu İsmet’e vefa Başkan Murat Aydın’dan!

Beykoz’un değeri olarak bilinen, güler yüzü eksik olmayan ve farklı yetenekleri olan Beykozlu İsmet, bir süredir Covid-19 dolayısıyla tedavi görüyordu. Paşabahçe Devlet Hastanesi’nde hayata gözlerini yuman İsmet Akay için Beykoz yas tuttu.

Sosyal medya da gündem Beykozlu İsmet oldu

İsmet’e bahşiş verir misin tshırtiyle bir süre gezen, elinde ki kağıtla ağzından ses çıkararak oyun havası çalan, bol bol gülen ve güldüren, büyük yetenek, deli değil veli olan İsmet Akay’ın vefatı Beykoz’u yasa boğdu.

Beykozlu İsmet’e vefa Zeytinburnulu Başkandan

Zeytinburnu’dan geldiği için Beykoz’da sık sık eleştirilen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz’un değeri İsmet Akay’a yaşarken sahip çıkan Belediye Başkanı olarak biliniyor. Başkan Murat Aydın, Beykozlu İsmet’i ‘’Sazıyla seziyle Beykoz’’ programına çıkararak maddi olarak katkı sağladı. Karlıtepe’de gerçekleşen ve Mavi Karadeniz’de yayınlanan programlarda İsmet Atay ile birlikte 41 yerli sanatçı sahne aldı.

Beykozlular son yolculuğunda İsmet’i yalnız bırakmadı

Beykoz’un güleryüzü İsmet’in cenaze namazına CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve çok sayıda Beykozlu katıldı. Taziyede bulunan Aydın Düzgün, çevrede ki vatandaşlarla ve esnaflarla da uzun süre hasbihal etti.

Zaman zaman eleştirilerimizin odağında olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Paşabahçe Mezarlığı’na gömülen İsmet Akay’ın burada defin işlemine eşlik etti. Dilmaç, İsmet Akay gömülene kadar mezarlıktan ayrılmadı.

O bir Melekti! Şimdi kanatları da oldu

Sosyal medya hesaplarından İsmet Akay’ı paylaşan Beykozlular çarpıcı yorumlar yazdı. İsmet Atay için, ‘’Deli değil Veliydi’’, ‘’Kanatları olmayan Melekti şimdi kanatları da oldu’’, ‘’Beykoz seni asla unutmayacak’’ gibi binlerce paylaşım yapıldı.