5 Nisan 2020 13:46

Beykozlu Hemşire otomobiliyle denize uçtu!

Beykoz Kanlıca Sahil yolunda bir hemşirenin kullandığı otomobil Çubuklu-Üsküdar yönünde kontrolden çıkarak denize düştü.
Sağlıkçının aracı Beykoz’da denize uçtu.

Beykozlu Hemşire otomobiliyle denize uçtu!

Kanlıca Sahil Yolu üzerinde Üsküdar yönüne devam eden Asena Çinçin isimli hemşirenin idaresindeki otomobil denize düştü.

Denize düşen aracın içindeki sağlıkçı yoldan geçen bir vatandaşın yardımıyla kurtarıldı. İddiaya göre, akşam 22.00 sularında Kanlıca’da meydana gelen kazada hemşire Asena Çinçin’in aracıyla Ümraniye’deki evine giderken direksiyon hakimiyetini kaybederek Kanlıca Sahil Yolunda denize düştüğü ifade edildi.

Otomobilin denize düşmesinin ardından olay yerinden aracıyla seyir halinde olan Ufuk Saraç ve arkadaşları itfaiye ve emniyet güçlerine ihbarda bulundu. Asena Çinçin’i kurtarmak üzere denize atlayan Ufuk Saraç’ın da eski dalgıç olduğu bildirildi.

Sağlık görevlisi Çinçin’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, denizde batık halde bulunan otomobil Sahil Güvenlik ve itfaiye ekiplerinin ortak çalışmasıyla karaya çıkarıldı.

Tedavi edilmek üzere Beykoz Devlet Hastanesine kaldırılan Asena Çinçin’in yine bu hastanede Ameliyathane Hemşiresi olarak görev yaptığı öğrenildi. Asena Çinçin’in günün sabahında Beykoz Devlet Hastanesinde nöbetten ayrıldığı ve aşırı yorgun olduğu yakın çevresi tarafından bildirildi.