23 Ocak 2017 22:56

BEYKOZLU GİRESUNLULARDAN BELEDİYEYE ZİYARET

Beykozlu Giresunlular Derneği heyet halinde Beykoz Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Göreve yeni atanan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Özbek ve yeni atanan Müdürler ziyaret edildi.

Beykoz Giresunlular Derneği, Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Av. Yakup Özbek, Zabıta Müdürlüğü’ne atanan Mehmet Akif Kılıç ve Zabıta Müdür Yardımcılığına atanan Selim Emiroğlu’nu ziyaret etti. Beykozlu Giresunlular Dernek Başkanı Ali Bilir öncülüğünde ki ziyarete; Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Giresunlular Derneği Genel Koordinatörü Salim Öztürk, Beykozlu Giresunlular Derneği İkinci Başkanı Hayrullah Usta, Beykoz Belediye Meclis Üyesi ve Dernek Başkan Yardımcısı Hakkı Emanet ve Dernek Başkan Yardımcısı Hüseyin Kuruderi katıldı.
Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Av. Yakup Özbek’e ”Hayırlı Olsun” dileklerini ileten Beykozlu Giresunlular Derneği, ziyaretlerde hayata geçirdikleri ve geçirmeyi planladıkları projeleride paylaşarak, sadece Giresun için değil Beykoz için de çabaladıklarını belirttiler.