29 Mart 2017 16:35

BEYKOZLU ÇELİKBİLEK’İ BAĞRINA BASIYOR

16 Nisan günü oylanacak Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Anayasa değişikliği Referandumuna 17 gün kaldı. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’te canla başla uğraşarak Beykoz’u kapı kapı geziyor.

Başkan Çelikbilek, kendisine teveccüh göstererek Belediye Başkanı seçen Beykozlulara 16 Nisan’da yapılacak olan halk oylamasında ”neden evet” denileceğini anlatıyor. Başkan Çelikbilek; Diyanetle istişare, Muhtarlarla istişare, SGK ve Vergi çalışanlarıyla istişare, Şöferler, Berberler ve Kuaförlerle istişare, Bayan kuaförlerle istişare gibi birbirinden farklı buluşmalarda ”Neden Evet denilmesi gerektiğini” anlattı.

Programlara davet ederek buluşmalar gerçekleştirmekle yetinmeyen Başkan Çelikbilek, bir de İlçede ki Dernekleri ziyaret etti. Herkesin şüphesizce azmi ve çalışkanlığını takdir ettiği Yücel Çelikbilek şu dernekleri ziyaret etti.

Beykoz Kastamonulular Derneği, Beykoz Sinoplular Derneği, Beykoz Sivaslılar Derneği, Beykoz Trabzonlular Derneği, Beykoz Artvinliler Derneği, Beykoz Giresunlular Derneği, Beykoz Bayburtlular Derneği, Serhat Şehirler Derneği, Beykoz Çankırılılar Derneği, Beykoz Kars, Ardahan, Iğdır Dernekleri, Beykoz Ordulular Derneği, Beykoz Gümüşhaneliler Derneği, Beykoz Doğu Karadenizliler Derneği, Beykoz Tokatlılar Derneği, Beykoz Rizeliler Derneği, Beykoz Batumlular Derneği, Beykoz Samsunlular Derneği..

Bir yandan yemekli programlarda topluma en iyi dokunan meslek gruplarıyla buluşan Başkan Çelikbilek, bir yandan da Dernekleri ziyaret etti. Mesai saatlerinde Beykoz’un problemleri ve hayata geçirilecek projelerle mesai harcayan Başkan Çelikbilek, bir yandan da düzenlediği etkinliklerin yanı sıra seçildiği Partisinin programlarına katıldı. Her Perşembe halk ile randevusuz görüşen Başkan Çelikbilek; ”Beykoz’da referandumun seyrinin değişmesinde etkili olacak” düşüncesini oluşturdu.

Beykoz’da tercihini ”EVET” olarak belirten vatandaşlar Başkan Çelikbilek görevini fazlasıyla yaptı derken, Başkan Çelikbilek bu sefer de meydanlara indi. Ortaçeşme’de halkı ve esnafı ziyaret eden Başkan Çelikbilek’e halkın tavrı çok sıcak oldu. Ortaçeşme esnaflarını ziyaret eden Başkan Çelikbilek, kapı kapı Beykozlulara gidip dertlerini dinleyerek hasbihal etti.