25 Mart 2018 11:23

Beykozlu Alperenler Muhsin Reisi Andı!

Beykoz’da faaliyet gösteren Alperenler Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği, vefat yıl dönümü nedeniyle Muhsin Yazıcıoğlu’nu anma programı düzenlendi.

Beykoz’da faaliyet gösteren Alperenler Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği, vefat yıl dönümü nedeniyle Muhsin Yazıcıoğlu’nu anma programı düzenlendi.
 

Düzenlenen anma programı Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu ve şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nun ardından Kuran Tilaveti ile başladı.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Helikopterin enkazı ile BBP Sivas İl Başkanı Erhan Üstündağ, İl Başkan Yardımcısı Yüksel Yancı, Murat Çetinkaya, pilot Kaya İstektepeve gazeteci İsmail Güneş vefatının 9. yılında Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde anıldı.

Programa, Alperenler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Gençlik Komisyonu Başkanı Hasan Şimşek, BBP Partisi Beykoz eski İlçe Başkanları Kamil Bülbül, Özer Güneş, Türk Ocakları Beykoz Şube Başkanı Mehmet Aslan, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Saadet Partisi İl Yöneticisi Fatma Levin Gökçe, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof.Dr.Cemal Zehir, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Alperen gençlik kolları, Yazıcıoğlu’nun 28 Şubat sürecindeki duruşu, siyasi hayatı, aile hayatı, şehadet süreci ve anılarının yer aldığı konuşmalar gerçekleştirdi.

Program, Muhsin Yazıcıoğlu’nun konuşmalarından kesitlerin yer aldığı bir sinevizyon gösterisi ile son buldu.