27 Nisan 2018 19:46

Beykoz’dan Bir Yıldız Kaydı!

Beykoz Belediyesi’nin başarılı meclis üyelerinden biri olan CHP’li Mehmet Gürel, 24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde aday adayı olmak için Meclis Üyeliğinden istifa etti.

Beykoz Belediyesi’nin en başarılı meclis üyelerinden biri olan CHP’li Mehmet Gürel, 24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde aday adayı olmak için Meclis Üyeliği’nden istifa etti.

24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde Milletvekili Aday Adayı olabilmek için CHP’li Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Gürel; İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyeliği’nden istifa etti. Yapılan istişareler sonucu Milletvekili Aday Adayı olan Mehmet Gürel, 26 Nisan Perşembe günü Beykoz Belediyesi’ne istifasını sundu. 

2014 Yerel seçimlerinde Yalova’dan Belediye Başkan Aday Adayı olan Mehmet Gürel, daha sonrasında Beykoz’dan Meclis üyesi adayı gösterilmiş, Cumhuriyet Halk Partisi’ni hem Beykoz’da hem İBB’de temsil etmeye hak kazanmıştı. Başarılıçalışmaları, siyaset üstü duruşu ve nezaketi ile kısa zamanda Beykoz siyasetinde gönüllerde taht kuran Mehmet Gürel; yine Beykoz’da olacağını, asla ilişkisini kesmeyeceğini ifade etti. Mehmet Gürel’in istifası sonrası özellikle teknik donanımından ötürü Beykoz’dan bir yıldız kaydı yorumları yapılıyor. 

Mehmet Gürel’in istifası sonucu Beykoz Belediyesi’nde ve İBB Meclisi’nde oy dağılıma göre değişim gerçekleşecek.