• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 19 Mart 2019 14:09

  Beykoz’dan Bir Yavuz Ağıralioğlu Geçti!

  Beykoz’dan bir yiğit adam, bir gönül adamı Yavuz Ağıralioğlu geçti!

  Rahmetli BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun yol arkadaşı, Nizam-ı Alem Ocakları Eski Genel Başkanı ve İYİ Parti Grup Başkan Vekili Yavuz Ağıralioğlu seçim çalışmaları için Beykoz’a geldi.

   Yerel seçim çalışmaları kapsamında İYİ Parti’nin Beykoz Belediye Başkan adayı Bilgehan Murat Miniç’in düzenlediği mitingde, İYİ Parti Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın muhalefete “Kandil ve Pensilvanya ile birlikteler” sözlerine tepki gösterdi.

  IMG-20190315-WA0090

  Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Ağıralioğlu, “PKK’yı meşru görenlerden oy istemiyoruz. Abdullah Öcalan’ı sevenlerden oy istemiyoruz. İmralı’yı meşru görenlerden oy istemiyoruz. Buralardan oy isteyerek kazanacağımız seçimdense, buradan gelmeyecek oylarla bin defa kaybetmeyi göze alırız” şeklinde konuştu.

   

   

  İYİ Parti’nin kimlerden oy istediğini bir bir sıralayan Yavuz Ağıralioğlu, “İrademizi kirletmesinler diye kimden oy istediğimizi söylüyorum. Devletine, milletine, bayrağına sadakatli olan herkesten oy istiyoruz. Memleketini ve milletini bir ve beraber bilen herkesten oy istiyoruz. Aleviyi Sünniye Türkmeni Kürde kardeş bilen herkesten oy istiyoruz” ifadelerini kullandı.

  IMG-20190315-WA0080

  Ağıralioğlu’nun açıklamalarından satır başları şu şekilde:

  “İrademizi kirletmesinler diye kimden oy istediğimizi söylüyorum. Devletine, milletine, bayrağına sadakatli olan herkesten oy istiyoruz. Memleketini ve milletini bir ve beraber bilen herkesten oy istiyoruz. Aleviyi Sünniye Türkmeni Kürde kardeş bilen herkesten oy istiyoruz”

  “Ama terörle arasına mesafe koyamayanlardan oy istemiyoruz. Kandili meşru görenlerden oy istemiyoruz. PKK’yı meşru görenlerden oy istemiyoruz. Abdullah Öcalan’ı sevenlerden oy istemiyoruz. İmralı’yı meşru görenlerden oy istemiyoruz. Buralardan oy isteyerek kazanacağımız seçimdense, buradan gelmeyecek oylarla bin defa kaybetmeyi göze alırız. Buradan gelecek bir oy ile kazanmaktansa bin defa kaybetmeyi göze alıyoruz. Herkes haddini bilecek. Seçim kazanacağız diye, çocuklarımızın kanlarında parmak izi olanlardan ne oy istiyoruz ne de meşru görüyoruz. Bizi seçim kazanmak için her türlü yolu mübah görenlerden bellemeyesiniz.

  IMG-20190315-WA0076 IMG-20190315-WA0073 IMG-20190315-WA0072 IMG-20190315-WA0069 IMG-20190315-WA0054