26 Ekim 2018 14:36

Beykoz’da Yerel Seçim Startı Verildi!

AK Parti Beykoz’da Yerel Seçim çalışmalarına hız kazandırdı.

AK Parti Beykoz’da Yerel Seçim çalışmalarına hız kazandırdı.

31 Mart 2019 yerel seçimleri için çalışmalara başlayan AK Parti, Beykoz’da sahaya çıkıyor. AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği yerel seçim istişare programına, AK Parti MYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Erol Kaya, AK Parti İstanbul İl Yöneticisi Ömer Ayberk Cengiz, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, İlçe yönetimi ve Beykoz’da emeği olan partili vatandaşlar katıldı.

Beytaş Teras Kafe’de düzenlenen kahvaltı programı sonrasında AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç selamlama konuşması yaptı. Yapılan selamlama konuşmalarının ardından tek tek mikrofonu eline alan katılımcılar, sorunları ve çözüm önerilerini masaya yatırdılar.

Özellikle imar ve mülkiyet konularında oldukça fazla durulurken, her konuşma sonrasında Milletvekili Erol Kaya’nın notlar alması dikkat çekti.

Güçlü bir teşkilatla AK Parti sahaya çıkmaya hazırlanırken, CHP cephesinde ise klasik örgüt toplantıları dışında şuan bir gelişme yok. MHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi’nin yaptığı çalışmalar ise sır gibi saklanılıyor.