27 Ocak 2020 13:12

Beykoz’da temizlik hizmeti kutsaldır!

Beykoz Belediyesi, kutsal temizlik hareketi için çalışmalarını hızlandırdı. Temizlenmeyen arazi kalmayacak.

Beykoz’da temizlik hizmeti kutsaldır!

Beykoz Belediyesi, kutsal temizlik hareketi için çalışmalarını hızlandırdı. Temizlenmeyen arazi kalmayacak. 

Özellikle şehir içlerinde yol kenarlarına atılan çöpler, zamanla birikerek kötü bir görüntü oluşturuyor. Beykoz Belediyesi ise ilçede bu anlamda bir seferberlik başlatarak, Beykoz’un görünümünü güzelleştirmeye başladı. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın temizlik konusunda ki hassasiyeti biliniyor.

Başkan Yardımcısı Ferruz Kutsal, Çiğdem Mahallesi’nde bulunan boş arazideki çöplerin toplanması ve yabani otların temizlenmesi için bugün bir ekip yönlendirdi.

Beykoz Belediyesi ekipleri harekete geçti! 

İstanbul’un en büyük yüzölçümüne sahip ilçelerinden birisi olan Beykoz, yeşil görünümüyle fark yaratıyordu ancak özellikle mahalle içlerinde ve yerleşime açık alanlardaki kirliğiyle eleştiriliyordu. Gelişigüzel atılan çöpler ve yabani otlar, Beykoz’un görünümünü olumsuz etkiliyordu.

Beykoz Belediyesi ise bu duruma bir nokta koymak için harekete geçti ve “Bismillah” diyerek, kolları sıvadı.  Beykoz Belediyesi Temizlikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Ferruz Kutsal, ekipleri “Temiz Beykoz” için yönlendirdi. Dozer yardımıyla temizliğe başlayan Belediye görevlileri, Çiğdem Mahallesi’nde OMKA Spor Tesisleri’nin hemen aşağısında bulunan boş alanı titiz bir şekilde temizledi.
Temizlik hizmetinin kutsal bir hizmet olduğu bir kez daha ortaya konuldu.