25 Eylül 2020 18:20

Beykoz’da ortalık hareketli: Vural Demir devreye girdi!

Boğazın Yargıçları – 2001 Taraftar Grubunun kurucularından Vural Demir ve kardeşleri, kulüp binası ile ilgili gelişmeler sonrası harekete geçti.  

Beykoz’da ortalık hareketli: Vural Demir devreye girdi!

Aslen Ardahanlı olan fakat ömrünü Beykoz’a adayan Vural Demir ve Beykoz tribününün önde gelen isimleri, son süreçte sık sık istişareler yapıyor. Beykoz’da kulüp binasının kütüphane yapılacağının açıklanmasıyla birlikte tepkiler çığ gibi büyürken, Beykoz’un önde gelen isimleri yol haritasını çıkaracak.

Ya kitlesel eylemler, ya akılcı çözümler!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın tarafından, harabeye dönen eski Kulüp binasının kütüphane olarak dönüştürüleceği ifade edilmişti. Yapılan açıklamanın ardından Beykoz adeta ayağa kalktı. Bazı taraftarlar Kelle İbrahim’in kemikleri sızlıyor diyerek tepki gösterirken, bazı taraftarlar ise orası bizim anılarımızdır, hatıralarımızdır diyerek ses yükseltmişti.

Hem Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’a hem de Beykozspor Kulübü Başkanı Zeki Aksu’ya tepkili olan büyük bir çoğunluk ise sessiz kalmayı tercih etti. Beykozspor taraftarı ise Kulübün menfaatleri ve takımın geleceği doğrultusunda en doğru adımı atmayı hedefliyor.

Beykoz’da dengeler korunacak!

Ağabey kültürünün İstanbul’da nadir yaşadığı ilçelerden biri olan Beykoz’da, toplumun geniş kesimi ve ağabeylerle yapılan istişareler sonucunda ortak bir karar ile hareket edilmesi planlanıyor. Beykozspor taraftarları bir yanda Kulüp Başkanına mesafeli tavırlarıyla biliniyorlar, bir yandan da Başkan Murat Aydın’ın Beykozspor’a bakış açısı tartışma konusu. Beykozspor’un başarısı için bugüne kadar binlerce kilometre deplasman giden Boğazın Yargıçları, en akılcı çözümlerle hareket etmeyi planlıyor.

Vural Demir ismi heyecan uyandırdı

Reklam ve tercüme anlamında sektörde önemli isimlerden olan Vural Demir, Beşiktaş çarşıya AREN isimli firmasını kurmuştu. İşlerinden dolayı bir süredir Beykoz’dan uzak kalan Vural Demir’in, Beykoz’da ki konularla yakından ilgilenmesi oldukça etki uyandırdı. Boğazın Yargıçları’nın uzun vadede nasıl bir eylem planı hazırlayacağı, Belediye Başkanının Beykozspor’a mesafesi ve Zeki Aksu’nun kulüpte ki geleceğine yönelik birçok konunun konuşulacağı görüşmelere, Beykoz’da ki tüm etkin isimlerin dahil edilmesi bekleniyor.