17 Nisan 2021 01:38

Beykoz’da ki görüntü Behzat Uygur’u da şaşırttı

Beykoz Belediyesi’nin hizmete kazandırdığı açık hava etkinlik alanı oyuncu Behzat Uygur’u hem şaşırttı hem de mutlu etti.

Beykoz’da ki görüntü Behzat Uygur’u da şaşırttı

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın oldukça estetikle süslediği Beykoz sahilleri ilgi odağı olmaya ve beğenileri toplamaya devam ediyor.
Beykoz sahillerine açık hava etkinlik alanı da kazandıran Başkan Murat Aydın’la oyuncu Behzat Uygur arasında ki diyalog ise dikkatlerden kaçmadı.

Beykoz sahillerinde kültürel cümbüş

Çavuşbaşı’nın bugüne kadar görmediği hizmeti sadece 2 yılda sunan Başkan Murat Aydın, bununla ilgili bir video görseli paylaştı. Video görselinin altına bir yorum yazan oyunca Behzat Uygur, “Acaba bir açık hava tiyatrosu mu geliyor” yorumunu yaptı.

“Deniz manzaralı tiyatro”

Behzat Uygur’a cevap veren Başkan Murat Aydın, “Behzat Bey, bu sene Boğaz’ın en güzel yerine, Beykoz Sahil’e bir açık hava etkinlik alanı kazandırdık. Sizce de çok güzel olmamış mı” dedi. Uygur ise, “Beykoza yakışmış,elinize sağlık… Yaz aylarında tiyatro festivali ile daha da güzel olur. Deniz manzaralı Tiyatro…” yanıtını verdi.

Beykoz sahilleri ilgiyle karşılanırken, Çavuşbaşı’na yapılan hizmetler de beğenileri topladı. Başkan Murat Aydın’a rekor oyla destek olan Çavuşbaşı halkı, tercihlerinden dolayı oldukça mutlu. Beykoz Aktüel’e konuşan Çavuşbaşı’nın Yahya amcası, “Kurucu Belediye Başkanımız Osman Şimşek, kıt kanaat imkanlarla Çavuşbaşı’nı Çavuşbaşı yapan isim. Emekleri unutulmaz. Rahmetli Yücel Başkanda Çavuşbaşı’na hizmet etti ama ekibinde ki kişiler halk ile arasını açmaya çalıştı. Allah rahmet eylesin. Bugün Murat Aydın var ve dışlanmış olduğunu düşünen Çavuşbaşı’na güzel hizmet ediyor” dedi.

Açıklamasına devam eden Çavuşbaşı sakini, “Hemen sınırımıza muhteşem bir Kent Ormanı yapıldı. Oraya yüzme havuzumuzda yapılacakmış. BEYTAŞ tesisleri buraya yapıldı. Yeni meydanlar,  yürüyüş alanları yapılıyor. Parklar, bahçeler, spor alanları da yapıldı. Onun dışında birçok hizmet ayağımıza geldi. Başkanımıza sizler aracılığıyla teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.